Specjalnie Dla Naszych Pociech

Najwspanialsze chwile zapadają w pamięci na zawsze

Specjalnie dla Was, stworzyliśmy ofertę zabaw plenerowych dla dzieci w wieku 7-12 lat.  Jeśli masz ochotę przyjechać do nas z młodszą pociechą nie ma problemu, specjalnie przygotujemy coś niezwykłego, aby czas spędzony na łonie natury był czasem relaksu, zabawy i radości. 

Podczas 8 godzinnej zabawy przeżyjecie z nami:

Lokalizacja imprez -  Warszawa i okolice

Szałas jak pałac

Każde zajęcia rozpoczynamy od budowy obozowiska. Dzieci wraz z rodzicami / opiekunami dobierają z wcześniej przygotowanego materiału, odpowiedni do konstrukcji i budowy szałasów, siedzisk i zadaszenia. Wspólnie budujemy ognisko oraz zawieszamy kociołek nad paleniskiem, w którym nasz kucharz będzie gotować zupę dnia. 

Podczas gdy ogniomistrz pradawną metodą wzniecania ognia rozpala płomień pod kociołkiem, dzieci szykują się do wyprawy i  poszukiwania skarbów. 

Poszukiwacze skarbów

Poszukiwania zaginionego skarbu zaczynają się od podzielenia dzieci na grupy. Dzielimy pociechy wiekowo, rozdajemy mapy oraz potrzebny sprzęt, który ułatwi,  a wręcz pomoże w odnalezieniu skarbu. Nieodzownym elementem poszukiwań jest wiedza i determinacja opiekunów, bez ich pomocy skarb zostałby na wieki ukryty w lesie. 

W zależności od liczebności poszukiwaczy, skarb dzielony jest na części, w taki sposób aby, każde dziecko miało możliwość bezpośredniego uczestniczenia w zabawie.  

Odnalezione w lesie części skarbu otwierają magiczną skrzynię witalności gdzie każde dziecko znajdzie tam spersonalizowaną niespodziankę.

Posiłek zwycięzców

Pełne wrażeń chwile spędzone na poszukiwaniu skarbów i bieganiu po lesie wzmogły apetyt nie tylko naszych pociech.  Leśny kucharz kończy właśnie gotować magiczną zupę, Na wcześniej przygotowanych patykach każdy może upiec sobie kiełbaskę w ognisku bądź skorzystać z usług kucharza. Porządny posiłek odżywia szare komórki, pobudza kreatywność i daje energię do dalszej zabawy.

Na ratunek wyobraźni

W pradawnej leśnej krainie, gdzie natura maluje świat milionem barw, a zwierzęta niczym niewzruszone biegają wolno po łące, dzieci w ferworze zabawy z pomocą spieszą naturze i farbami malują to tu, to tam dodając jej kolorów. Nasz animator swym śpiewem namawia do zabaw w plenerze z liną z kamieniem, z patykiem i wodą.

Gdy pogoda dopisuje czas spędzony na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Dlatego specjalnie dla Państwa zebraliśmy zapomniane już gry i zabawy, które z pewnością zapadną wszystkim w pamięć.

Zapytaj o termin

Zabawa outdoorowa nie tylko w schematach 

Posiadamy narzędzia i miejsca umożliwiające zorganizowanie urodzin, wyjazdów dla szkół  i wypadów mających charakter bardziej prywatny lub rodzinny.

Dla Państwa wygody i satysfakcji jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do najbardziej wymagających klientów. Nasze pomysły nie mają granic. Powiedz tylko czy oczekujesz samej zabawy na łonie natury, czy razem z synem chcesz przeżyć niezapomnianą męską przygodę w survivalowym klimacie. 

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania