Fri, Feb 19 | Miłakowo

Warmia 19-21 luty 2021 - Szkolenie Zimowe o profilu Outdoorowym

***Podstawowe Szkolenie Survivalowo Bushcraftowe o profilu trekkingowym*** Trzy dniowe (40 godzin) szkolenie z technik trekkingu i survivalu. Niezależnie czy survival znasz z telewizji, czy może mieszkasz w lesie, na naszym szkoleniu znajdziesz coś dla siebie i miło spędzisz czas na łonie natury.
Rejestracja jest zamknięta

Czas i lokalizacja

Feb 19, 9:00 PM – Feb 21, 12:00 PM
Miłakowo, Miłakowo, Polska

O wydarzeniu

Specjalna edycja szkolenia Zimowego - Outdoorowego o profilu Trekkingowym. 

Wykorzystamy sprzyjające warunki, obfitość pokrywy śnieżnej, aby rozwinąć nasze umiejętnośći z budowy jam śnieżnych. 

W planie szkolenia mamy również:

Metody radzenia sobie z zimnem

Budowa jam śnieżnych

Techniki rozpalania ognisk na pokrywie śnieżnej oraz lodzie

Nawigacja w terenie

Impreowizowane techniki przetrwania (w planie między innymi, metody suszenia obówia)

Pozyskiwanie wody ze śneigu i lodu

Trzy dniowe (40 godzin) szkolenie z technik survivalu. Niezależnie czy survival znasz z telewizji, czy może mieszkasz w lesie, na naszym szkoleniu znajdziesz coś dla siebie i miło spędzisz czas na łonie natury. Gwarantujemy 100% dobrej zabawy. 

Wiedzę o technikach przetrwania przekazujemy w sposób przyjazny i łatwy do przyswojenia. Podczas kursu poruszymy między innymi tematy: - budowa schronienia. - pozyskanie i filtracja wody (strefa umiarkowana). - metody pozyskania i przygotowania pokarmu (strefa umiarkowana) - ochrona przed wychłodzeniem i przegrzaniem. - metody sygnalizacji. 

Zmienne warunki takie jak pora roku, temperatura, opady atmosferyczne, sprawiają, że kurs jest wyjątkowy i niepowtarzalny, choć dotyczyć może tych samych zagadnień. Nasze szkolenia opieramy na realnych warunkach w naszej strefie klimatycznej i dotyczą zagrożeń, które mogą mieć miejsce w Polsce i krajach podobnych klimatycznie i infrastrukturalne — przez co kursy są bardzo przydatne i w sposób realny przygotowują uczestników do wyjścia z sytuacji awaryjnej. Oczywiście wszystko w formie świetnej zabawy, chociaż można ją nazwać zabawą ekstremalną. :) Im "gorsza" będzie pogoda, tym zabawa będzie lepsza, a samo szkolenie bardziej realne. 

Szkolenie odbędzie się w okolicach miejscowości Miłakowo na Warmii, w malowniczym, zalesionym terenie gdzie rozbijemy nasz obóz.  

Lokalizacja Miejsca spotkania: 

https://goo.gl/maps/2fnnpQ6ieA5jvTNK8

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • Survival Podstawowy
  PLN 399
  PLN 399
  0
  PLN 0
 • Posiadam Voucher
  PLN 0
  PLN 0
  0
  PLN 0
SumaPLN 0

Udostępnij to wydarzenie

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania