top of page

pt., 13 paź

|

Hel

Wyprawa Półwysep Helski

Pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów survivalu, zobaczysz jeden z piękniejszych szlaków w Polsce biegnący przez Półwysep Helski. Pamiętaj, każda wyprawa z LifeTrip to realistyczne szkolenie survivalowo bushcraftowe. Cena wyprawy 460pln

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wyprawa Półwysep Helski
Wyprawa Półwysep Helski

Czas i lokalizacja

13 paź 2023, 21:00 – 15 paź 2023, 12:00

Hel, Hel, Polska

Goście

O wydarzeniu

Pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów survivalu, zobaczysz tajemnice Helskiego Półwyspu. Pamiętaj, każda wyprawa z LifeTrip to realistyczne szkolenie survivalowo bushcraftowe. 

DLA KOGO I JAK DŁUGO Co cię czeka? Podczas wyprawy będziemy poruszać się po terench nadmorskich. Przewidujemy nocleg na plaży oraz zwiedzanie pozostałości po umocnieniach wybudowanych w czasie zimnej wojny. 

 

ATRAKCYJNOŚĆ Zapraszamy do wyprawy outdoorowej z elementami survivalu na malowniczy półwysep helski! Nasza oferta obejmuje dwudniowe intensywne doświadczenie, które pozwoli Ci poznać piękno przyrody i zdobyć podstawowe umiejętności przetrwania. W trakcie wyprawy będziesz miał możliwość uczenia się od doświadczonych instruktorów, którzy przekażą Ci wiedzę z zakresu budowania schronienia, poszukiwania pożywienia i orientacji w terenie. Przeżyjesz niezapomniane chwile, odkrywając uroki przyrody, a jednocześnie nabierzesz pewności siebie i umiejętności przetrwania w dzikim środowisku. 

Zapewniamy odpowiednie wyposażenie i profesjonalne wsparcie, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort podczas całej wyprawy.

TRUDNOŚCI

Umiarkowana trudność terenu, podczas wyprawy, mogą uczestniczyć osoby w wieku 10lat pod okiem opiekuna. 

WARTO WIEDZIEĆ Podczas wyprawy, zagwarantowany będzie jeden ciepły posiłęk. Warto zabrać z sobą przekąski, wodę 3l oraz stalowy kubek i nóż, krzesiwo. 

*******************************************************************************************************************************************

Wyprawę możesz zakupić w naszym sklepie:

https://www.lifetrip.pl/product-page/kurs-survivalowo-bushcraftowy

*******************************************************************************************************************************************

Lokalizacja Miejsca spotkania:

Hel

Dokładna lokalizacja zostanie wysłana w oddzielnej wiadomości na mniej więcej tydzień przed wyprawą.

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page