top of page

sob., 13 lip

|

Warszawa

Zanocuj w lesie 13-14 lipca

W programu "ZANOCUJ Z NAMI W LESIE", zabierzemy cię na jednodniową outdoorową wyprawę, pokażemy Ci, gdzie nocować, jaki sprzęt najlepiej ze sobą zabrać, gdzie możesz nocować w lesie. Pod opieką instruktora survivalu możesz czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Zanocuj w lesie 13-14 lipca
Zanocuj w lesie 13-14 lipca

Czas i lokalizacja

13 lip 2024, 15:00 – 14 lip 2024, 12:00

Warszawa, 05-077 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

  • Jednodniowe (24 godzinna) wyprawa outdoorowa. Zanocuj w Lesie to program Lasów Państwowych, który umożliwia legalny nocleg w lesie w wyznaczonych obszarach. Wyrusz z nami w teren, zobacz jak to się robi, sprawdź jaki sprzęt będzie Ci potrzebny. Podczas Wyprawy zanocuj z nami w lesie: Przemierzymy las w poszukiwaniu lokalizacji noclegu poza śzlakami Pokażemy Ci jak nocować z użyciem "tarpów" Pokażemy Ci jak zabezpieczyć sprzęt przed zwierzętami Zaznajomimy cię z urządzeniami oraz mapami, które pomogą ci odnaleźć drogę w lesie Zobaczysz jak dobrać najlepsze miejsce na nocleg W wyznaczonych miejscach, rozpalimy ognisko.
  • *Tarp - plandeka biwakowa umożliwiająca zabezpieczenie się przed warunkami atmosferycznymi. Lokalizacja Miejsca spotkania: Termin oraz lokalizacja zostanie ustalona po uzbieraniu grupy 4 osób.
To wydarzenie ma grupę. Możesz dołączyć do grupy, gdy zarejestrujesz się na wydarzenie.

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page