Wykupując szkolenie otrzymujesz od nas, pełne wyżywienie na czas bytowania w terenie, opiekę instruktora, również przedmedyczną, ubezpieczenie NNW, Zniżki na kolejne zajęcia w naszej szkole oraz firmach współpracujących z naszą szkołą outdoorową. 
*opcje gwarantowanego wyposażenia różnią się w zależności od rodzaju szkolenia. 

Gość Specjalny to cykl szkoleń, gdzie będziecie mieć możliwość porozmawiać z osobami związanymi z szeroko pojętym Outdoorem, ale również osoby, specjaliści z takich dziedzin jak ratownictwo, zielarstwo czy obrona.

Zapraszamy do udziału w Onlinowym Kursie Teoretycznym. Jest to niezależna część szkolenia Survovlowo Bushcraftowego, którą możesz wykorzystać, jako uzupełnienie czy odświeżenie swojej wiedzy. Możesz też, zanim pojedziesz z nami w teren, zobaczyć z czym ten cały survival możesz "zjeść" ;) 

Ważne informacje

Regulaminy

Zapoznaj się z naszym regulaminem. Znajdziesz tu wszystkie informacje dotyczące warunków, które trzeba spełnić, aby wziąć udział w szkoleniu czy wyprawie. Znajdziesz tu też warunki dotyczące przetwarzania danych RODO.

!!! Miejskie Szkolenie

Ze względu na obostrzenia związane z C-19 Szkolenia Miejskie są zawieszone. Można zamienić je w każdej chwili na szkolenie o innym profilu, bądź skorzystać ze szkolenia Bushcraftowego, kßóre odbywa się w lokalizacji Warszawa. podczas szkolenia poruszane są zagadnienia elementów szkoleń miejskich)

Pytania i Odpowiedzi

Trapią cię wątpliwości, masz pytania? Zanim do nas napiszesz poszukaj odpowiedzi na swoje pytania w tym miejscu. 

Szkolenia

Warmia - Mazury - Łódź - Bory Tucholskie

Nasze szkolenia prowadzone są w różnych lokalizacjach w Polsce, miejsce uzależnione jest od aktualnie panujących warunków atmosferycznych, uwarunkowań prawnych dotyczących ochrony ptaków w danej lokalizacji, polowań organizowanych przez PZŁ oraz od ilości osób, które zgłoszą się na dane szkolenie w danej lokalizacji. 

Szkolenia w lokalizacjach Warszawa - Szarłat organizowane są bez względu na powyższe obostrzenia prawne.

Szkolenia Warmia, Mazury oraz Łódź i Bory Tucholskie wymagają wstępnego zgłoszenia. Gdy liczba osób osiągnie minimum 8 osób, wybieramy termin szkolenia oraz miejsce, które nie będzie kolidować z powyższymi obostrzeniami.

Szkolenia Zagraniczne

Szkolenia zagraniczne prowadzone są w trybie Bushcraftowo Trekkingowym. Wszelkie informacje dotyczące szkoelń zagranicznych znajdziesz tu:

Rezerwacja szkoleń
Warmia i Mazury oraz Łódź
arrow&v

Ilość osób oczekujących na szkolenie Warmia i Mazury

osób

Ilość osób oczekujących na szkolenie Łódź - Sulejów

5 osoba

Ilość osób oczekujących na szkolenie Bory Tucholskie

2 osoby

* Dane aktualizowane są na bieżąco z jednodniowym opóźnieniem. 

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania