Lokalizacje Szkoleń LifeTrip

Warszawa Legionowo - Mazowieckie

Z myślą o waszym jakże cennym czasie, którego każdemu wciąż brakuje w dzisiejszych czasach, uruchomiliśmy dwie nowe bazy oddalone o 10 km od centrum Warszawy.

Dwie nowe bazy szkoleniowe mieszczące się w Warszawie i Legionowie, obie bazy będą funkcjonować w zależności od warunków pogodowych, stanów rzek oraz ilości osób zgłoszonych na dane szkolenie.  Serdecznie zapraszamy do zapisów. 

BOBROWISKO - Mazowieckie, Szarłat

Główna baza szkoleniowa LifeTrip znajduje się w okolicy miejscowości Szarłat - Województwo Mazowieckie, Gmina Długosiodło.  Jadąc od Warszawy kieruj się na północ w stronę miejscowości Wyszków -> Długosiodło -> Szarłat.

Prowadzimy tam zajęcia Z Podstaw Survivalu oraz Dzikiej Kuchni. Baza znajduje się w pobliżu Narwi, co daje możliwość podglądania życia Bobrów. Bliskość rzeki daje możliwość podczas letnich kursów ochłodzenia swojego ciała kąpiąc się w przejrzystej czystej wodzie. 

Zazwyczaj umawiamy się w miejscowości Długosiodło, skąd zabieramy kursantów na miejsce szkolenia.

Kopalnia  - Łódźkie, Zaosie

Druga baza szkoleniowa, gdzie prowadzimy zajęcia z zaawansowanych technik przetrwania, zlokalizowana jest  w okolicy miejscowości Zaosie (woj. Łódźkie) Znajdującej się pomiędzy Rawą Mazowiecka a Piotrkowem Trybunalskim. Ukształtowanie terenu jak również dzikość okolicznych lasów pozwala na ćwiczenie zaawansowanych technik survivalowych.

Kopalnia  - Łódźkie, Zaosie
Siedlisko Komarów - Warmia

Trzecia baza szkoleniowa LifeTrip znajduje się na Warmii w okolicach miejscowości Miłakowo, Urokliwy klimat panujący w tym miejscu, zniewala umysły i przenosi nas w niedostępny świat dla zwykłego człowieka. Prowadzone zajęcia w tej okolicy uzależnione są od cyklu godowego ptaków zamieszkujących ten teren.

Bazy Nurkowe

Zajęcia z Mega Survivalu odbywają się w poniższych bazach nurkowych naszych polskich jezior, miejsce szkolenia uzależnione jest od pory roku, widoczności w danym jeziorze, oraz liczebności grupy. 

Mega Survival Nurkowanie- LifeTrip Warszawa