Marsz na stówkę - czyli 100km walki z sobą

Rusz się sprzed telewizora, Warszawa pełna jest atrakcji.  Nasza ekipa czeka na ciebie.

Zapraszamy na nasze flagowe wyzwanie: Marsz na 100km Kampinos, które odbędzie się 10-11.04 2021 na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Myślisz, że dasz radę? ;)

W tym roku oprócz tego, że będziesz miał okazję pokazać jaki jesteś kozak, będziesz mógł też pokazać, że masz wielkie serce: nasze wyzwanie po raz drugi połączone jest z akcją charytatywną, którą już niebawem określimy razem z  Fundacją (tourdefundacja.pl).

 

Koszt uczestnictwa w Marszu PLN 30 od osoby, szczegóły poniżej:

CO MUSISZ ZROBIĆ:
 

1) wpłać wpisowe na Marsz (w całości przekazane na cel dobroczynny)
- kwota: PLN 30 
- nazwa r-ku: Tour de Fundacja
- numer r-ku: 59 1140 2004 0000 3702 7667 6908
- dopisek: LifeTrip imię i nazwisko uczestnika    

2) zarejestruj się na stronie LifeTrip:
https://www.lifetrip.pl/marsz-na-100-km

 

* Osoby, które dokonały rezerwacji na marsz w 2020 V edycja nie wnoszą opłaty.


To już 6-ta edycja naszego Marszu. Przyjeżdżają do nas ludzie z całej Polski: nie tylko maratończycy, triatloniści, runmaggedończycy, selekcja wojskowa, ale również outdoorowcy, ludzie lasu i gór i wszyscy, dla których ważny jest kontakt z naturą i idea pomagania. A wiesz kto radzi sobie najlepiej na marszu? Niezależnie od stopnia wytrenowania, największą motywację mają Ci, którzy wiedzą, że idziemy razem w szczytnym celu, zmagając się nie tylko z własną słabością, ale mając w głowie, że nasze zaledwie dwudniowe zmęczenie jest niczym wobec losu mniej sprawnych, którzy potrzebują naszego wsparcia i dla których nasz wysiłek stanowi wymierną pomoc.

Nie wszyscy kończą Marsz, to niełatwe wyzwanie, ale nie do końca o to tu chodzi: dla wszystkich największą nagrodą jest wspólne działanie i możliwość poznaniu super ludzi myślących podobnie i mających podobne podejścia do życia, co nierzadko owocuje wieloletnimi przyjaźniami!

Chcesz zmierzyć się z wyzwaniem? Z własną słabością? Poznać swoje granice i je przesunąć? Uruchomić pokłady własnej szlachetności? Pamiętaj, wszystkie ograniczenia są w głowie, tego dowiesz się na Marszu, tego w szerszym wymiarze doświadczysz na naszych szkoleniach:  https://www.lifetrip.pl/kup-rezerwuj-szkolenie  

Spotykamy się na parkingu leśnym w miejscowości Truskaw w sobotę 10.04.2021 o h. 07:00, koniec imprezy w tym samym miejscu w niedziele 11.04 wieczorem.

 

Do zobaczenia!

W roku 2021 Tour de Fundacja realizować będzie wyjazd dla ponad 40 osobowej grupy (dzieci z niepełnosprawnościami i ich opiekunów). Wypoczynek nad morzem połączony jest z rehabilitacją ale również z szerokim wachlarzem dodatkowych zajęć aktywizująco- terapeutycznych dla dzieci oraz opiekunów (terapia z psami i hipoterapia, zajęcia sensoryczne, zajęcia manualne dla dzieci). Dla opiekunów dzieci planujemy przeprowadzenie zajęć usprawniających w wodzie, treningów rozwoju osobistego, grupę wsparcia. Dla wszystkich uczestników wspólną integrację, wspólne wycieczki oraz spacery brzegiem morza.

Plan Marszu - 10/11 kwietnia 2021

Marsz podzielony będzie na dwa etapy:

Etap pierwszy 50 km 10 kwietnia 2021 r: "kliknij i sprawdź mapę"

 • 7:00 - Zbiórka  - 52°18'36.9"N 20°45'42.7"E  Truskaw k. Warszawy

 • 8:00 - Start.

  • podczas marszu mniej więcej co 2 godziny, będziemy robić przerwy, gdzie opatrzymy rany i zregenerujemy umysł oraz ciało)​.

 • 21:00 - Przybliżony czas zakończenia pierwszego etapu.

  • Przy ognisku odpoczniemy, zjemy i naładujemy baterie na kolejny dzień zmagań.​

  • Planowany nocleg

Etap drugi 50 km 11 kwietnia 2021 r.: "kliknij i sprawdź mapę"

 • 6:00 - Start

  • podczas marszu mniej więcej co 2 godziny, będziemy robić przerwy, gdzie opatrzymy rany i zregenerujemy umysł oraz ciało)​.

 • 20:00 - Przybliżony czas zakończenia marszu.  -

 • 52°18'36.9"N 20°45'42.7"E  Truskaw k. Warszawy

 • 21:00 powrót do domu.

Regulamin Zabawy

Marsz organizowany jest Non-Profit, nie ubezpieczamy uczestników, nie gwarantujemy transportu, wspieramy się jednak podczas marszu, pomagamy sobie wzajemnie. 

Marsz ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia oraz poprawianie wzajemnych relacji międzyludzkich.

Organizator Marszu na stówkę obliguje wszystkich uczestników marszu do stosowania się bezwzględnie do regulaminu parku, dostępnego na poniższej stronie:

https://www.kampinoski-pn.gov.pl/

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami: kontakt@LifeTrip.pl

Prognozy Pogody Przed Marszem Jak i Podczas Marszu, Pilnować Będzie 

Centrum Monitoringu i Ostrzeżeń Pogodowych Bełchatów

CMiOPB opiekuje się na bieżąco bezpieczeństwem naszych zaprzyjaźnionych trekking-owców górskich. Dziękujemy, że jesteście też z nami na nizinach. 

https://www.facebook.com/cmiobelchatow

Mapa Marszu Na Stówkę 

Pobierz ślad trasy GPX do map MAPY.CZ

Akcje Wspierają

Przygotowania do marszu na setkę

Patroni na marszu

Jesteś naszym Patronem? świetnie się składa, mamy dla ciebie przygotowane specjalne spotkania przygotowawcze do marszu. Teraz nie musisz obawiać się, że zabraknie  Ci wiedzy i formy.  Zadzwoń do nas,
o wszystkim cię poinformujemy.

Czas zacząć przygotowania

Siedzisz na fotelu i mówisz sobie "muszę się przygotować do marszu, ale to jutro, mam jeszcze czas" powtarzasz to każdego dnia? Mamy dlaCiebie propozycję, zacznij przygotowania od naszego Bloga

Czy trening na schodach jest dobry na marsz?

Na powyższe pytanie znajdziesz odpowiedź już niebawem na naszym blogu.

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania