Marsz na stówkę - czyli 100km z buta

Rusz się sprzed telewizora, Warszawa pełna jest atrakcji.  Nasza ekipa czeka na ciebie.

Zapraszamy na nasze flagowe wyzwanie: Marsz na 100km Kampinos, które odbędzie się 25-26.04 2020 na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Myślisz, że dasz radę? ;)

W tym roku oprócz tego, że jesteś kozak, będziesz mógł też pokazać, że masz wielkie serce: nasze wyzwanie po raz pierwszy połączone jest z akcją charytatywną, zbieramy na wyjazd wakacyjny nad morze dzieci z niepełnosprawnościami, będącymi pod opieką Tour de Fundacja (tourdefundacja.pl), koszt uczestnictwa w Marszu PLN 30 od osoby, szczegóły poniżej:

Wymaszeruj wspólnie wyjazd rehabilitacyjny dla dzieci z niepełnosprawnościami!  

CO MUSISZ ZROBIĆ:
 

1) wpłać wpisowe na Marsz (w całości przekazane na cel dobroczynny)
- kwota: PLN 30 
- nazwa r-ku: Tour de Fundacja
- numer r-ku: 59 1140 2004 0000 3702 7667 6908
- dopisek: LifeTrip imię i nazwisko uczestnika    

2) zarejestruj się na stronie LifeTrip:
https://www.lifetrip.pl/marsz-na-100-km

To już 5-ta edycja naszego Marszu. Przyjeżdżają do nas ludzie z całej Polski: nie tylko maratończycy, triatloniści, runmaggedończycy, selekcja wojskowa, ale również outdoorowcy, ludzie lasu i gór i wszyscy, dla których ważny jest kontakt z naturą i idea pomagania. A wiesz kto radzi sobie najlepiej na marszu? Niezależnie od stopnia wytrenowania, największą motywację mają Ci, którzy wiedzą, że idziemy razem w szczytnym celu, zmagając się nie tylko z własną słabością, ale mając w głowie, że nasze zaledwie dwudniowe zmęczenie jest niczym wobec losu mniej sprawnych, którzy potrzebują naszego wsparcia i dla których nasz wysiłek stanowi wymierną pomoc.

Nie wszyscy kończą Marsz, to niełatwe wyzwanie, ale nie do końca o to tu chodzi: dla wszystkich największą nagrodą jest wspólne działanie i możliwość poznaniu super ludzi myślących podobnie i mających podobne podejścia do życia, co nierzadko owocuje wieloletnimi przyjaźniami!

Chcesz zmierzyć się z wyzwaniem? Z własną słabością? Poznać swoje granice i je przesunąć? Uruchomić pokłady własnej szlachetności? Pamiętaj, wszystkie ograniczenia są w głowie, tego dowiesz się na Marszu, tego w szerszym wymiarze doświadczysz na naszych szkoleniach:  https://www.lifetrip.pl/kup-rezerwuj-szkolenie  

Spotykamy się na parkingu leśnym w miejscowości Truskaw w sobotę 25.04.2020 o h. 07:00, koniec imprezy w tym samym miejscu w niedziele 26.04 wieczorem.

Wszyscy uczestnicy Marszu otrzymają od naszego sponsora pakiet wody, 4,5ltr na starcie oraz 4,5ltr dnia kolejnego, gdy wyruszycie pokonać ograniczenia własnego umysłu ;)
 

Do zobaczenia!

W roku 2020 Tour de Fundacja realizować będzie wyjazd dla ponad 40 osobowej grupy (dzieci z niepełnosprawnościami i ich opiekunów). Wypoczynek nad morzem połączony jest z rehabilitacją ale również z szerokim wachlarzem dodatkowych zajęć aktywizująco- terapeutycznych dla dzieci oraz opiekunów (terapia z psami i hipoterapia, zajęcia sensoryczne, zajęcia manualne dla dzieci). Dla opiekunów dzieci planujemy przeprowadzenie zajęć usprawniających w wodzie, treningów rozwoju osobistego, grupę wsparcia. Dla wszystkich uczestników wspólną integrację, wspólne wycieczki oraz spacery brzegiem morza.

Plan Marszu - 25/26 kwietnia 2020

Marsz podzielony będzie na dwa etapy:

Etap pierwszy 50 km 25 kwietnia 2020 r: "kliknij i sprawdź mapę"

 • 7:00 - Zbiórka  - 52°18'36.9"N 20°45'42.7"E  Truskaw k. Warszawy

 • 8:00 - Start.

  • podczas marszu mniej więcej co 2 godziny, będziemy robić przerwy, gdzie opatrzymy rany i zregenerujemy umysł oraz ciało)​.

 • 21:00 - Przybliżony czas zakończenia pierwszego etapu.

  • Przy ognisku odpoczniemy, zjemy i naładujemy baterie na kolejny dzień zmagań.​

  • Planowany nocleg

Etap drugi 50 km 26 kwietnia 2020 r.: "kliknij i sprawdź mapę"

 • 6:00 - Start

  • podczas marszu mniej więcej co 2 godziny, będziemy robić przerwy, gdzie opatrzymy rany i zregenerujemy umysł oraz ciało)​.

 • 20:00 - Przybliżony czas zakończenia marszu.  -

 • 52°18'36.9"N 20°45'42.7"E  Truskaw k. Warszawy

 • 21:00 powrót do domu.

Regulamin Zabawy

Marsz organizowany jest Non-Profit, nie ubezpieczamy uczestników, nie gwarantujemy transportu, wspieramy się jednak podczas marszu, pomagamy sobie wzajemnie. 

Marsz ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia oraz poprawianie wzajemnych relacji międzyludzkich.

Organizator Marszu na stówkę obliguje wszystkich uczestników marszu do stosowania się bezwzględnie do regulaminu parku, dostępnego na poniższej stronie:

https://www.kampinoski-pn.gov.pl/

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami: kontakt@LifeTrip.pl

Każdy uczestnik marszu, otrzyma od nas 9ltr wody.

4,5ltr na starcie oraz kolejne 4,5ltr drugiego dnia marszu. 

Za wodę chcemy podziękować firmie, PROSERV, jesteście super ;) 

Prognozy Pogody Przed Marszem Jak i Podczas Marszu, Pilnować Będzie 

Centrum Monitoringu i Ostrzeżeń Pogodowych Bełchatów

CMiOPB opiekuje się na bieżąco bezpieczeństwem naszych zaprzyjaźnionych trekking-owców górskich. Dziękujemy, że jesteście też z nami na nizinach. 

https://www.facebook.com/cmiobelchatow

Pobierz Plakat

Mapa Marszu Na Stówkę 

Akcje Wspierają

Podczas  marszu na 100 km  - Marsz 2017 Kampinos

Podczas  marszu na 100 km  - Marsz 2018 Kampinos

Pełną relację opisaliśmy na naszym Blogu 

Jak przygotowujemy się do marszu

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania