Szkolenia Survivalowe dla Firm - Nauka, Integracja i Odpoczynek

Szkoła Przetrwania z Elementami Budowy Zgranego, Zintegrowanego Zespołu

Wyjazdy Integracyjne - Atrakcje Outdoor - Gry LARP - Team Building

Turystyka biznesowa to rozwiązanie, które może okazać się niezwykle interesujące dla grup zorganizowanych zarówno państwowych jak i prywatnych podmiotów. Organizowane przez LifeTrip.pl wycieczki po zapomnianych zakątkach Polski to świetna okazja do integracji, odpoczynku i przede wszystkim okazja do przeżycia przygody. Warto podkreślić, że podróże LifeTrip.pl to nie tylko okazja
do bliższego poznania się, ale także niezwykle wyrafinowana opcja turystyki motywacyjnej, która oferuje osobom uczestniczącym w wyprawach niezapomniane emocje i wrażenia, których próżno szukać
w typowych wyjazdach integracyjnych.

Nasze wycieczki integracyjne obejmują swoim zasięgiem całą Polskę, a co więcej, organizujemy je przez cały rok, dzięki czemu na wszystkich uczestników czekają odmienne wrażenia i przeżyte przygody. Do organizacji wyjazdów podchodzimy w pełni profesjonalnie – jako organizatorzy stawiamy na nieszablonowość, dlatego posiadamy tak szerokie grono zadowolonych klientów. Organizując wyjazdy motywacyjno-integracyjne dla firm czy też wyjazdy czysto turystyczne, skupiamy się na zapewnieniu swoim klientom najwyższej jakości usług, zatem w ramach wyjazdów zajmujemy się rezerwacją najlepszych z możliwych hoteli, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.
Niemniej ważną kwestią podczas organizowanych przez LifeTrip.pl wyjazdów dla firm, jest zapewnienie nie tylko odpowiednich warunków noclegowych, ale także warunków żywieniowych, oczywiście wszystko w ramach wcześniej ustalonego planu i tematu wyprawy. Podczas wycieczek oferujemy również pełną organizację:

 • Tanecznych Imprez Firmowych

 • Wszelakich Biesiad

 • Okolicznościowych Bankietów

 • Wspólnego Grillowania

 • Survivalowych Przygód

LifeTrip.pl w swojej ofercie posiada nie tylko wyjazdy motywacyjne, lecz przede wszystkim pełną organizację w ich zakresie. Jako specjaliści w swojej dziedzinie zajmujemy się kompleksowym planowaniem wycieczek dla firm, zwracając przy tym uwagę na atrakcyjność turystyczną regionów, przejmujemy pieczę nad zorganizowaniem planu zwiedzania najbardziej interesujących zabytków, tworzymy trasy firmowych wycieczek podążając szlakami sztuki i historii danego miejsca. W ramach wszelkich wycieczek rezerwujemy przewodników, którzy dzięki swojej szerokiej wiedzy, pełnemu profesjonalizmowi oraz kompetencjach wielojęzycznych są w stanie oprowadzić grupy różo kulturowe. Niemniej ważnym aspektem naszej pracy jest zorganizowanie uczestnikom czasu tak, aby wyjazd stał się spotkaniem integracyjnym, który na długo zapadnie w ich pamięci. Jako specjaliści w swojej dziedzinie jesteśmy pewni, że organizowane przez LifeTrip.pl wycieczki to możliwość podróży na najwyższym poziomie.

TEAM BUILDING IN OUTDOOR

LifeTrip.pl to zespół specjalistów, którzy dokładnie wiedzą jak zbudować stały i zintegrowany team.
Organizowane przez nas szkolenia integracyjne opierają się na sprawdzonych, jednak innowacyjnych technikach budowania relacji międzyludzkich w firmach, które pozwalają tworzyć zespoły na lata.
Podczas tworzenia stabilnego i stałego zespołu należy bazować na budowaniu relacji oraz zacieśnianiu więzi pomiędzy pracownikami.

Nowoczesne programy team buildingu

Opracowany przez naszych specjalistów program integracji dla firm działa w oparciu o zasadę team buildingu, która umożliwia firmom zebranie grupy ludzi, którzy staną się dla siebie nie tylko wsparciem, ale także wzajemną motywacją w codziennej pracy. Nasza oferta obejmuje szereg Szkoleń Survivalowych, które stawiają przede wszystkim na współdziałanie i współzawodnictwo. Warto podkreślić, że prócz szkoleń i wydarzeń umacniających więzi, stawiamy także na atrakcyjność oraz stawianie pracowników przed różnymi wyzwaniami. Organizowane przez nas wydarzenia związane z team buildingiem, umożliwiają przede wszystkim wydobywanie ukrytych:
Umiejętności, Talentów, Zdolności, Cech Przywódczych , które w pracy zespołowej będą
stanowiły ważną rolę. Ponadto pozwalają one uwydatnić potencjał poszczególnych pracowników,
jak i rozwinąć posiadane już umiejętności.

Niemniej ważną kwestię stanowi zacieśnianie więzi, jak i kształtowanie w grupie wytrwałości
i determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu.

Szkolenia integracyjne dla firm to rozwiązanie, które przynosi realne korzyści nie tylko Pracodawcy i całej firmie, ale i poszczególnym Pracownikom, którzy zaczynają dostrzegać swoje mocne strony i tym samym wykorzystują je w codziennej pracy.
Poza typowymi zajęciami team building’owymi oferujemy udział w grach terenowych, w
zajęciach z technik linowych, jak i strzeleckich.

OFERTA SURVIVALOWE GRY FABULARNE LARP

Jedną ze specjalności LifeTrip.pl są Survivalowe gry fabularne rozgrywane w terenie, oparte na tzw. modelu LARP (ang. live action role playing game). Gracze wcielają się w przeróżne role i wspólnie tworzą niesamowitą opowieść. Rozwiązują po drodze zadania wymagające kolektywnego wysiłku, zarówno fizycznego jak i umysłowego.

Fabuły terenowych gier survivalowych:
 • Porwanie Na Leśnej Polanie

 • Rozbitkiem Warto Być

 • Samoloty Latają Zbyt Nisko

 • W Ciemnościach Czyha Zło

 • Czas Dogania Nas

 • Przez Błotne Niżany

 • Ogień Naszym Sprzymierzeńcem

 • Najsłabsze Ogniwo

Dla Państwa pracowników jesteśmy w stanie przygotować scenariusz oparty o indywidualne preferencje.