Szkolenie Survivalowo Bushcraftowe

Najbliższe szkolenie odbędzie się:

13/15 marca - Szarłat

Podstawowy Kurs Przetrwania

Rozszerzony Kurs Przetrwania

399 PLN
559 PLN
299 PLN
459 PLN

Różnice miedzy kursami

Podstawowy

  • Czas 30h

  • plan szkolenia zgodny z tokiem szkolenia opisanym powyżej.

Rozszerzony

  • Czas 46h

  • Plan szkoleniowy ułożony indywidualnie w ramach ustaleń z kursantem i jego poziomu zaawansowania.

Warszawska Szkoła Przetrwania LifeTrip

Nie boimy się wyzwań, dla każdego dobierzemy odpowiedni tok szkolenia, dopasowany do jego umiejętności zaawansowania, predyspozycji i wymagań !!!
Nasz obóz survivalowy jest stworzony właśnie dla ciebie. 

Wiedzy nikt Wam nie odbierze

PORY ROKU

TRYBY SZKOLENIOWE

   ŚRODOWISKA DO PRZETRWANIA

RODZAJE WALKI Z PSYCHIKĄ 

4

 

zima  od 22 grudnia do 22 marca

Podczas zimowych obozów survivalowych poza standardowym tokiem szkoleniowym ćwiczymy:

  • Rozpalanie ognia podczas deszczu, śniegu i wietrznej pogody

  • Wiązanie węzłów przy pomocy materiałów naturalnych ze zmarzniętymi rękom

  • Pozyskiwanie kłączy i roślin jadalnych

  • Pozyskiwanie i wytwarzanie leków 

  • Techniki radzenia sobie podczas złych warunków pogodowych

  • Budowa obozu survivalowego, schronienia odpornego na wiatr i ulewny deszcz

*Powyższa oferta jest realizowana tylko gdy warunki i miejsce szkolenia na to pozwalają

Nasze Szkolenia Przetrwania, są niesamowitą przygodą, gdzie, wkraczając w świat Survivalu i Bushcraftu nie wiemy co spotka nas za chwilę, jaki scenariusz napisze nam przyroda. Przetrwanie samo w sobie, jest sztuką życia w zgodzie z naturą. Podczas naszych szkoleń, otwieramy umysł na nowe doznania, uczymy technik radzenia sobie w ciężkich sytuacjach awaryjnych.  A czym Przetrwanie / Survival jest dla ciebie ? 
Nasze szkolenia przetrwania, często są również podróżą przez historię, podróżą po przyrodzie, ;)

UWAGA - WAŻNE !!!

Każde szkolenie uwarunkowane jest od aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Pamiętaj jako jedyna szkoła w Polsce oferujemy swoim kursantom warsztaty doszkalające ;) więcej informacji otrzymasz podczas szkolenia.

Co to jest Bushcraft? Dlaczego Bushcraft?

Bushcraft to nazwa oznaczająca techniki adaptacji, w każdym środowisku, w jakim się znajdziemy. Bushcraft to techniki przetrwania pozwalające, w każdym miejscu na ziemi z dostępem do terenów naturalnych ziemi, zagwarantować sobie godne warunki do życia, przy użyciu minimum sprzętu.

Pierwsi Bushcrafterzy byli ludźmi, którzy odkrywali nowe dzikie tereny do życia, byli podróżnikami i pierwszymi osadnikami. Potrafili samodzielnie wytwarzać narzędzia, polować, uprawiać rośliny, wytwarzać leki. Posiadali wszystkie umiejętności potrzebne do przetrwania. Bushcrafterzy to ludzie samodzielni, potrafiący zaaklimatyzować się w każdych warunkach, to ludzie silni psychicznie jak i fizycznie. Bushcrafterzy to ludzie, którzy bez końca przesuwają granice swojego umysłu i ciała, aby w każdej chwili zagwarantować swojej rodzinie przetrwanie. Są to ludzie, którzy bez końca poszerzają swoją wiedzę. 

Dlaczego Bushcraft?  Na to pytanie powinieneś sam sobie odpowiedzieć. W dzisiejszych czasach ludzie oddali na rzecz bezpieczeństwa i wygody swoją niezależność i wolność podejmowania decyzji, w większości przypadków ludzie w ramach przetrwania w sytuacji kryzysowej, będą liczyć tylko na służby, na państwo i wojsko.  Z drugiej strony, możesz stać się niezależny i sam wziąć we własne ręce odpowiedzialność za swoje i twojej rodziny życie, możesz  rozpocząć przygodę z Bushcraftem i zagwarantować sobie lepszą jaśniejszą przyszłość, wystarczy tylko wyjść ze strefy komfortu i ruszyć z nami w teren, przeżyć przygodę i dążyć do niezależności, niezależności jaką daje Bushcraft. 

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania 

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.