top of page

Bezkrwawe Łowy & LifeTrip z Maćkiem "Mrówą"!

Zaktualizowano: 29 wrz 2022


Jedną z prężniej rozwijających się ostatnio działalności LifeTripu są Bezkrwawe Łowy z Maćkiem "Mrówą", naszym instruktorem, a jednocześnie mistrzem w podchodzeniu zwierzyny, wyśmienitym kucharzem, sushi-masterem i wybornym fotografem!

Z Mrówą możesz wybrać się do lasu tuż przed świtem i upolować długą ogniskową swojego aparatu fotograficznego jelenia, łosia, dzika, daniela, sarnę, czy bażanta.. a jak będziesz miał więcej szczęścia to może nawet rzadkiego borsuka, czy płochliwą czaplę!

Nie zdarzyło się jeszcze, żeby Mrówa wrócił z lasu z pustymi rękami, ale nie jest kwestą szczęścia, lecz doskonalonych latami umiejętności!

Podchody trwają kilka godzin i można pochwalić się takimi zdobyczami jak bóbr przy pracy, czy najprawdziwszy wilk zaledwie 20km od centrum Warszawy, to wszystko możliwe właśnie z nami!

Bezkrwawe Łowy to nie tylko podchodzenie zwierzyny. To skondensowana dawka wiedzy o przyrodzie, o roślinach, o zwyczajach zwierząt i o tym jak czytać las i jak się w nim poruszać, żeby pozwolił dojrzeć Ci swoje ukryte oblicze

Nie wspominając już o tym, że Mrówa to specjalista od zielarstwa, dzięki niemu dowiesz jak przyrządzić herbatkę z igieł sosny, gdzie rośnie dzika mięta i jak ją rozpoznać, jakie właściwości ma czaga oraz dlaczego warto pić regularnie czystek

Z Maćkiem w lesie z głodu nie zginiesz, a po powrocie do miasta zaprosi Cię na najprawdopodobniej najlepsze sushi w Warszawie!

Po szczegóły odsyłam na stronę FB Bezkrwawe Łowy, więcej zdjęć możecie też zobaczyć na Maćkowym Instagramie, oraz na naszej stronie LifeTrip.pl/bezkrwawe-lowy

DobrySzlak.pl - blog prywatny Żbika ;)

74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page