top of page

Główny Szlak Beskidzki - 9 dni i 9 nocy - 517km


Cześć wszystkim! Mam dla Was wyczekiwaną wiadomość! Razem z dwoma niesamowitymi przyjaciółmi noszącymi pseudonimy outdoorowe, „Tata” oraz „Ratel”, zamierzamy pokonać główny szlak Beskidzki, o łącznej długości 517 km! w 9 dni i 9 nocy. Nasza przygoda rozpocznie się we wrześniu, dokładnie w terminie 16-24.09


Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do obserwowania naszej podróży tutaj na Facebooku jak również na TikTok’u. Będziemy regularnie informować Was o naszych przygotowaniach, dzielić się zdjęciami i opowieściami z naszych treningów oraz wprowadzać Was w klimat tego niezwykłego wyzwania.


Ale to nie wszystko! Postaramy się również relacjonować całą naszą wędrówkę, udostępniając ślad trekkingu, abyście mogli śledzić nasze postępy i być z nami podczas stawiania każdego kroku. Liczymy na Wasze wsparcie i ciepłe słowa, które dodadzą nam sił w trudniejszych momentach.


Przygotujcie się na niezapomniane widoki, wspaniałe przygody i mnóstwo emocji! Czekają nas z pewnością trudności, ale jesteśmy gotowi stawić im czoła. Dołączcie do naszej wędrówki, bądźcie z nami i podziwiajcie piękno Beskidów!Nasze kanały społecznościowe:
51 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page