top of page

Gołuń: Marsz Charytatywny Pieszo Przez Bory & LifeTrip plus Bushcraft Poland

Zaktualizowano: 29 wrz 2022


świt

Długi weekend 11-14 czerwca 2020 spędziliśmy w Borach Tucholskich na imprezie stworzonej przez Stowarzyszenie Pieszo Przez Bory (facebook tu) którą mieliśmy przyjemność jako LifeTrip.pl współorganizować, pomagając zbierać środki dla Hospicjum Nadzieja w Toruniu. Patronat nad wydarzeniem objęła m.in Grupa Buschcraft Poland.

Zapraszam na relację zdjęciową z tego weekendu! A po kolejną porcję wrażeń multimedialnych w postaci filmów wpadnijcie do nas za kilka dni! Na początku serdeczne podziękowania całej ekipie Pieszo Przez Bory za zaproszenie nas do organizacji przedsięwzięcia i za gościnę w pięknych Borach Tucholskich. Personalne słowa uznania dla Sylwii Graban, spiritus movens całej akcji i lokomotywy grupy Pieszo Przez Bory, oby więcej takich inicjatyw! Sylwia przygotowała nam własnoręcznie wypalany prezent w postaci podobizn totemów zwierzęcych wszystkich członków zespołu LifeTrip, dziękujemy ślicznie! :) Wiemy ile to wymagało pracy i jesteśmy niezwykle ujęci podarunkiem! :)

Dla przypomnienia, jak Marsz Pieszo Przez Bory działał rok temu: uczestnicy Marszu spotykają się na imprezie o charakterze charytatywno-bushcraftowym i mają zapewniony nocleg i poczęstunek dzięki aktywności sponsorów wydarzenia, za to wpłacają środki na naszego beneficjenta. Czas uświetniają swoją obecnością prelegenc