top of page

Instruktorzy LifeTrip - WIEWIÓR - PAWEŁ PIENIĄŻEKRozpoczynamy cykl artykułów przybliżających sylwetki Ekipy tworzącej LifeTrip Dziś WIEWIÓR!

To właśnie my będziemy gościć Was na naszym Kongresie Futuro-Bushcraftowym 8-10 października 2021 w Długosiodle, sprawdź szczegóły imprezy na: https://www.lifetrip.pl/kongres-futuro-bushcraftowy


Ekipę LifeTrip tworzą ludzie z różnych środowisk, z rozległym doświadczeniem, w różnym wieku, każdy o unikalnych umiejętnościach. Razem doskonale się uzupełniamy a łączy nas pasja do lasu, umiłowanie przyrody i outdooru oraz chęć inspirowania innych do pokonywania własnych ograniczeń.

Wiewiór swój totem leśny zawdzięcza niesamowitej umiejętności łażenia po drzewach. Mógłby się z tego habilitować, serio. Na własne oczy widziałem, jak wszedł aż do korony drzewa, przeszedł górą kilka drzew i zszedł innym pniem na ziemie. Jak jakiś cholerny Predator! Wiewiór lubi też wejść wysoko na drzewo ponad linię lasu i opalać się w promieniach słońca, podczas gdy na dole panuje półmrok. Chętnie też pokazuje różne sztuczki użyteczne przy tego rodzaju wspinaczkach, nie tylko dzieci ale i dorośli chętnie uczą się tej umiejętności!

Wiewiór jest naszym inżynierem leśnym. Nikt tak jak on nie zadba o zbudowanie szałasu, stworzenie najróżniejszych konstrukcji obozowych wliczając w to saunę polową, a w domu potrafi stworzyć piękne dębowe łóżeczko dla swojego syna z tego, co oferuje las (zobacz zdjęcia!)

Dzieci uwielbiają Wiewióra za jego bezpośredniość i wieczny uśmiech. Jest on główną siłą dydaktyczną podczas naszych Leśnych Warsztatów, czy innych zajęć z najmłodszymi.

Wiewiór jest też oddanym kamratem, przyjacielem i wsparciem. Jeśli otoczy Cię swoją opieką, możesz czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Na zewnątrz szorstki i gruboskórny. Po bliższym poznaniu.... również szorstki. Ale jak spędzisz z nim trochę czasu to przekonasz się, że w głębi siebie jest.... też szorstki. Dopiero jak zjesz z nim przysłowiową beczkę soli, będziesz miał szansę dotrzeć do jego czułego serca, zobaczyć wrodzoną wrażliwość i empatię.

Niezastąpiony kompan podczas nocnych nasiadówek przy ognisku, pierwszorzędny bushcrafter, pierwszy do wyzwań, nie do zajechania w outdoorze, dobry ojciec i wspaniały kolega. Wpadnij do nas na szkolenie, poznasz go osobiście...

Po szczegółowe informacje o nas jako LifeTripie i o tym czym się zajmujemy, odsyłam na naszą stronę www.LifeTrip.pl a jakbyś chciał napisać, wal śmiało na kontakt@lifetrip.pl

Wiewióra możesz poznać osobiście na jednym z naszych szkoleniach survivalowo bushcraftowych


53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page