top of page

Instruktorzy LifeTrip - KLESZCZ - KLEMENS ŻMIJEWSKIRozpoczynamy cykl artykułów przybliżających sylwetki Ekipy tworzącej LifeTrip Dziś KLESZCZ!

To właśnie my będziemy gościć Was na naszym Kongresie Futuro-Bushcraftowym 8-10 października 2021 w Długosiodle, sprawdź szczegóły imprezy na: https://www.lifetrip.pl/kongres-futuro-bushcraftowy


Ekipę LifeTrip tworzą ludzie z różnych środowisk, z rozległym doświadczeniem, w różnym wieku, każdy o unikalnych umiejętnościach. Razem doskonale się uzupełniamy a łączy nas pasja do lasu, umiłowanie przyrody i outdooru oraz chęć inspirowania innych do pokonywania własnych ograniczeń.

Kleszcz jest najmłodszym członkiem Ekipy i mimo młodego wieku, dysponuje już rozległą wiedzą i dużym doświadczeniem. Jest "wychowankiem" LifeTripu już ponad 3 lata i będąc z nami praktycznie w każdej sytuacji outdorowej i szkoleniowej, może nazywać się pełnoprawnym instruktorem przetrwania, szczególnie, że w tym roku jest już pełnoletni.

Kleszcz jest Kleszczem bo jest nie do zajebania. Dosłownie. I nie da się uniknąć tutaj tego słowa. Kto próbował rozgnieść kiedyś kleszcza, ten wie o czym mówię. Poza tym, jak już wczepi się w temat, to nie odpuszcza, aż nie skończy. Dlatego jest Kleszczuchem właśnie .

Z właściwą swojemu wiekowi werwą i entuzjazmem uczestniczy w życiu LifeTripu i wszystkich naszych aktywnościach, wprowadzając swoje młodzieńcze poczucie humoru i codzienny uśmiech! Kleszcz jest zawsze ze wszystkiego zadowolony, nigdy nie narzeka i nie marudzi, a uśmiecha się nawet przez sen

Ze względu na gibkość i wysportowanie wejdzie i zmieści się tam, gdzie innym nie jest już tak łatwo , ponadto nigdy nie wymiguje się od prac obozowych, jest pracowity jak Mrówa i zwinny jak Wiewiór. Zresztą od każdego z nas, Ekipy LifeTripu wziął coś dobrego, co nie przeszkadza mu od czasu do czasu próbować popełniać własne błędy z nieodzowną dla młodości brawurą i fantazją!

Kleszcz swietnie się zna na wszystkich outdoorowych aktywnościach, ale w szczególności upodobał sobie militaria i jest w naszej Ekipie specjalistą od broni, taktyki, pułapek i podchodów. Szkoli się w tej tematyce niezależnie od swojej działalności w Ekipie i wiąże z tym swoją przyszłość. Na naszym Kongresie w październiku będzie miał swoje stanowisko i chętnie podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem!

Z racji młodego wieku Kleszcz jest również naturalnym pomostem pomiędzy "starą" kadrą, a naszymi najmłodszymi kursantami, a że naprawdę lubi dzieci a dzieci za nim przepadają, stanowi nieocenioną siłę dydaktyczną przy wszelkich aktywnościach z naszymi najmłodszymi.

Kleszcz niejednokrotnie mi imponował swoją determinacją i niewrażliwością na czynniki zewnętrzne. Kiedyś powiedział mi, że ma tylko dwa mundury outdoorowe: letni i zimowy. I zawsze w nich chodzi. "A jak jest Ci zimą zimno, to co?" spytałem "To marznę.." odpowiedział prostolinijnie. "A jak jest Ci latem gorąco?" nagabywałem "To się grzeję" odparł, zdziwiony moją niewiedzą w temacie. Ja się zbroję w puchy, merynosy i zdobycze techniki, a on po prostu... jest Kleszczem

Kleszcz chętnie poniesie ciężki plecak i dwa packrafty i zapas wody pitnej, jest jak to mówią "chudy ale byk", odżywia się wszystkim łącznie z szyszkami, może maszerować w wojskowych butach w upał cały dzień i nigdy nie usłyszysz od niego słowa marudzenia. Jest żywym przykładem naszego flagowego hasła: "w outdoorze wszystko rób na 100%".

Kleszcz jest pełnoprawnym filarem podtrzymującym budowlę LifeTripu i każdy pod jego opieką może czuć się bezpiecznie. Jest też przy całej swojej młodzieńczej wesołości nad wiek dojrzały i nigdy nie poczułem, że miedzy nami jest pokolenie różnicy, jest po prostu świetnym kolegą i znakomitym instruktorem.

Aha, z szyszkami żartowałem

Po szczegółowe informacje o nas jako LifeTripie i o tym czym się zajmujemy, odsyłam na naszą stronę www.LifeTrip.pl a jakbyś chciał napisać, wal śmiało na kontakt@lifetrip.pl
KLESZCZA możesz poznać osobiście na jednym z naszych szkoleniach survivalowo bushcraftowych


39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page