top of page

Szkolenie Szarłat 19-21.06.2020, umysł ponad ciałem...

Zaktualizowano: 29 wrz 2022

zapraszamy Was na coś zupełnie wyjątkowego..

Ostatnie nasze szkolenie w Szarłacie miało zupełnie wyjątkowy, trojaki charakter, rzadko się zdarza tak zgrana, otwarta, żądna wiedzy a jednocześnie zróżnicowana grupa uczestników, tym bardziej mamy przyjemność zaprosić Was na pierwszą z całej serii relacji z tego niezwykłego weekendu; kolejne wpisy z tego wydarzenia będą dodawane sukcesywnie i będziemy o nich szeroko informować, wpadajcie na naszą stronę regularnie, bo mamy do opowiedzenia historie niezwykłe, a przedsmak i zajawka tych opowieści poniżej: W bieżącej relacji przeczytacie miedzy innymi o: - niesamowitej Ewie Harapin , dziewczynie która inspiruje LifeTrip ;) - zjawiskowym Bartłomieju Kaczmarku (BKa.art), Supernowej światka rzeźbiarskiego - cudownej gromadce naszych najmłodszych podopiecznych ;) Zapraszamy!:

Po pierwsze, niesamowicie serdecznie i pełni podziwu dla jej hartu ducha, powitaliśmy Ewę Harapin, młodą dziewczynę wielkiego serca, ogromnej odwagi i niesamowitego apetytu na życie. 12 lat temu Ewa zachorowała na nowotwór kości i została ciężko doświadczona przez los, tracąc nogę tuż poniżej biodra. Długi czas zajęło jej pogodzenie się ze swoją sytuacją, ale kilka ostatnich lat to pasmo powrotu do życia w pełnym jego wymiarze i szereg ogromnych sukcesów w charakterze nie tylko mentalnym i osobistym, ale również sportowym, także na arenie międzynarodowej! Żeby was zaciekawić, powiemy tylko, że Ewa zajęła 3-cie miejsce w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc dla osób pełnosprawnych oraz 1-sze miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Podnoszeniu Ciężarów w kategorii do lat 23 dla osób niepełnosprawnych. Więcej o Ewie i jej historii przeczytacie na HarapinStory FB // HarapinStory blog // HarapinStory Insta) Zafrapowani? Poczekajcie na naszą pełną relację o Ewie i o jej projekcie, realizowanym m.in wspólnie z LifeTrip <nazwa akcji jeszcze tajna> a będziecie zbierać szczęki z podłogi... link do tej historii pojawi się tutaj i na Facebooku już za kilka dni, a na razie zobaczcie jak Ewa radziła sobie na naszym szkoleniu :)