top of page

Trekking 150km w 36h - Wyzwanie, które warto podjąć


Dlaczego - trekking 150km bez odpoczynku?


Wszystko rozpoczęło się 10 lat temu, podczas ćwiczeń survivalowych polegających na awaryjnej ucieczce z miasta w razie kryzysu czy wojny. Naszym celem było przejść dystans 100km w czasie 48h.


Na dzień dzisiejszy tak zwany „marsz na stówkę”, przerodził się w coroczną imprezę zrzeszającą pasjonatów outdooru, bushcraftu i survivalu. Impreza zawsze ma charakter charytatywny. Udział w wydarzeniu bierze zazwyczaj od 70 do 100 osób.


W kwietniu tego roku poza samym klasycznym dwudniowym marszem, postanowiliśmy przejść stukilometrowy dystans bez odpoczynku, kończąc wyzwanie na 107 km w ciągu 26h

————————————————————-

Idąc dalej drogą pokonywania swoich granic i poznawaniu swoich możliwości postanowiliśmy przejść bez odpoczynku! dystans 150km w czasie 36h!

Będzie to wstęp do osiągnięcia kolejnego kroku, jakim będzie dystans 200km bez odpoczynku. Podczas wyzwania nastawiamy się na przejście określonego dystansu, czas jest tylko naszym odniesieniem do osiągnięcia pełnego sukcesu.

————————————————————-


Naszym celem zawsze, poza samym pokonywaniem swoich granic, jest pomoc dzieciom. Tym razem chcemy pomóc małemu Oliwierowi, w jego podróży przez życie spowite pasmem wielu wzniesień i ostrych zakrętów.


31704 Jakubowski Oliwier numer ewidencyjny Fundacji Dzieciom

"Zdarzyć Z Pomocą Krs 0000037904

Zbiórkę prowadzimy na portalu www.siepomaga.pl