LARP - Live action role-playing

June 9, 2017

LARP - aktywność fizyczna na pograniczu zabawy, podczas której uczestnicy wspólnie tworzą i przeżywają przygodę, odgrywając role narzucone przez, w naszym przypadku instruktora Survivalu. 

Tak moi drodzy, sztampowe Szkolenia Survivalowe powoli przechodzą do lamusa, z przeprowadzonych badań i ankiet wynika, że społeczeństwo przestaje być zainteresowana standardowymi szkoleniami z przetrwania, ludzie nie chcą uczyć się przetrwania, ludzie chcą uczestniczyć w prawdziwych sytuacjach awaryjnych, chcą stawić czoła realnym sytuacjom, oczywiście  wszystko w ramach zdrowego rozsądku i zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Firma LifeTrip jako pierwsza na rynku w Polsce, a może nawet na świecie wprowadza do swoich szkoleń realizm. Piszemy specjalnie skonstruowane scenariusze, aby w pełni wykorzystać realizm sytuacji awaryjnych. Każdy uczestnik naszych szkoleń wciela się w jedną z postaci, otrzymuje kopertę z wytycznymi dotyczącymi swojej osoby, swojego zachowania a nawet może otrzymać specjalne umiejętności, które ma posiadać jego postać czy sprzęt niezbędny do realizowania zadań. Szkolenie Survivalowe przeradza się w prawdziwą przygodę. Instruktorzy podczas takiego kursu na bieżąco monitorują sytuację, nakierowują tok szkolenia w odpowiednim kierunku, tak aby przez zabawę kursanci posiedli jak najwięcej wiedzy i umiejętności pozwalających stawić czoła przykrym sytuacjom z prawdziwego realnego życia.  

Zapraszam do zabawy, już podczas lipcowego kursu  będziecie mieli możliwość przetestować swoją wyobraźnię, jak również umiejętności i co najważniejsze zobaczycie jak idzie Wam podejmowanie decyzji w sytuacjach wymagających szybkości działania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty