Szkolenie z Cyklu - "Jak Przetrwać Kataklizm"

June 11, 2018

Szkolenie z Cyklu - "Jak Przetrwać Kataklizm" To dwudniowe (30 godzin) szkolenie z technik survivalu Łączące standardowy tok szkolenie z przygotowaniem się na ewentualne zagrożenia wynikające z nagłych zmian klimatu czy konfliktów zbrojnych.

Niezależnie czy survival znasz z telewizji, czy może mieszkasz w lesie, na naszym szkoleniu znajdziesz coś dla siebie i miło spędzisz czas na łonie natury.

Wiedzę o technikach przetrwania przekazujemy w sposób przyjazny i łatwy do przyswojenia. 
Podczas kursu poruszymy między innymi tematy:
- budowa schronienia
- pozyskanie i filtracja wody (strefa umiarkowana)
- metody pozyskania i przygotowania pokarmu (strefa umiarkowana)
- ochrona przed wychłodzeniem i przegrzaniem
- metody sygnalizacji i radiokomunikacji

Zmienne warunki takie jak pora roku, temperatura, opady atmosferyczne, sprawiają że kurs jest wyjątkowy i niepowtarzalny, choć dotyczyć może tych samych zagadnień. 
Nasze szkolenia opieramy na realnych warunkach w naszej strefie klimatycznej i dotyczą zagrożeń, które mogą mieć miejsce w Polsce i krajach podobnych klimatycznie i infrastrukturalnie - przez co kursy są bardzo przydatne i w sposób realny przygotowują uczestników do wyjścia z sytuacji awaryjnej. Oczywiście wszystko w formie świetnej zabawy chociaż można ją nazwać zabawą ekstremalną. :) 
Im "gorsza" będzie pogoda, tym zabawa będzie lepsza, a samo szkolenie bardziej realne.

Szkolenie odbędzie się w dniu 23 i 24 czerwca 2018 roku w okolicach miejscowości Szarłat (mazowieckie), niedaleko rzeki Narwi w malowniczym, zalesionym terenie gdzie rozbijemy nasz obóz szkoleniowy.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Góry Sowie - Tajemnice Riese (Olbrzym)

November 20, 2018

1/10
Please reload

Najnowsze posty