PATRONITE

Outdoor - Wyprawy - Sport - Edukacja

LifeTrip - Survival & Bushcraft

Od teraz możesz być członkiem elitarnego klubu patronów LifeTrip, zrzeszającego ludzi o zielonych sercach połączonych wspólną ideą
i podobnym spojrzeniem na świat

DLA PATRONÓW PRZYGOTOWALIŚMY

Coroczny konwent

Konwent o tematyce Outdoorowej

Co roku organizujemy dla naszych Patronów spotkanie (konwent), gdzie podczas specjalnie przygotowanych pokazów i bloków tematycznych, będziesz mógł wymienić się doświadczeniami, poznać nowy sprzęt a przede wszystkim będziemy wszyscy świetnie się bawić.

Atrakcyjne rabaty

Rabaty dla Patronów i ich przyjaciół

Posiadany status Patrona LifeTrip uprawni Cię do zakupu naszych szkoleń w specjalnych cenach. Będziesz miał też możliwość korzystać ze zniżek przygotowanych przez naszych partnerów biznesowych.

Wyprawa Outdoorowa

Szkolenie przygotowane tylko dla Patronów

Raz w roku jako nasz Patron, będziesz miał  możliwość ruszyć z Nami na wyprawę o charakterze outdoorowym zawierającym w sobie wszystkie typy naszych szkoleń.  Przeżyjesz przygodę survivalową podczas której posiądziesz umiejętności przeznaczone tylko dla instruktorów survivalu ;) 

Materiały Survivalowe

01/19 - 01/23

W specjalnej strefie na naszej stronie www, będziesz miał dostęp do materiałów dydaktycznych stworzonych przez naszych instruktorów. Materiały będą dostępne w postaci tekstowych oraz filmów. Będziesz miał też możliwość uczestniczyć w spotkaniach online z naszymi instruktorami oraz słuchać podcastów o tematyce Outdoorowej.

Materiały reklamowe

Naklejki Naszywki Inne

Każdy z naszych Patronów otrzyma niezależnie od wysokości wsparcia i długości dokonywania wpłat, specjalnie przygotowane materiały reklamowe w postaci wyjątkowych naklejek z logiem LifeTrip, naszywek z rzepem.

Oryginalna koszulka 

Koszulka z leśnym zwierzęciem spersonalizowana przez naszą ekipę

Koszulka z leśnym motywem zwierzęcia, określająca nasze instruktorskie charaktery może trafić w twoje ręce ;) Osobiście dobierzemy zwierzę, które odpowiada Tobie. 

Regulamin Patrona

Patronem zostaje osoba, wspierająca aktywnie akcję, poprzez portal www.patronite.pl

Aktywny Patron

Osoba, która aktywnie wspiera akcję przez okres 12 miesięcy

Benefity

Już po 3 miesiącach aktywnego wspierania akcji patronite, otrzymasz prezenty przypisane do odpowiedniego statusu Patrona

Status Patrona

Status określony jest na stronie www.patronite.pl poprzez wysokość deklarowanego miesięcznego wsparcia akcji: 10pln - 20pln - 50pln - 100pln

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania