IMG_9987_edited_edited.jpg

Drewniane

Bushcraftowe Etui

edycja limitowana LifeTrip oraz największa grupa Bushcraftowa w Polsce

Każdy zakup, wspiera działania Grupy Bushcraft Poland

więcej...

dostępne na 

etuidrewniane.pl

Zapisz się do newslettera

Wyprawy Zagraniczne

Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę survivalową? Potrzebujesz większej ilości adrenaliny? Nasze Szkolenia Bushcraftowo Trekkingowe są stworzone właśnie dla ciebie.

Dla Najmłodszych

Chcesz pokazać swojemu dziecku dzikość natury? A może chcesz choć na chwilę odciągnąć je od telefonu? Najlepsza będzie Leśna wyprawa z LifeTrip.pl

Szkolenia Outdoorowe

o profilu survival & bushcraft

Bushcrafto to techniki przetrwania zgodnie z naturą. Podczas weekendowych szkoleń przeżyjesz niezapomnianą przygodę, ale co najważniejsze, zyskasz nowe doświadczenia i wiedzę. 

Nasze Wyzwania

Nasze wyzwania to klucz do poznania swoich granic, to możliwość sprawdzenia swoich możliwości, to okazja do poznania wspaniałych ludzi. Nasze wyzwania są właśnie dla ciebie.

Bezkrwawe Łowy

Natura skrywa wiele tajemnic, nie wszystkie zostały odkryte przez obecną naukę. Podczas Bezkrwawych Łowów poznasz świat zwierząt i natury z bliska.

Imprezy Zorganizowane

Szukasz pomysłu na imprezę firmową? Może chcesz zorganizować wieczór kawalerski? Twoja ekipa szuka pomysłu na dobrą zabawę survivalową? Przygotujemy każdą zabawę zwiazaną z naturą specjalnie dla ciebie.

AKTUALNOŚCI

WITAMY W SZKOLE REALNYCH TECHNIK PRZETRWANIA 

Survival & Bushcraft

LifeTrip.pl specjalizuje się w organizacji szkoleń oraz kursów survivalowych, outdoorowych oraz bushcraftowych. Uczymy dzieci, młodzież, dorosłych, wszystkich bez względu na wiek czy płeć. Organizujemy szkolenia dla osób indywidualnych jak również firm. 

Więcej...

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Naszą Szkołę Polecają

logo grupy (1).png
59600207_298385414393211_357109263175883
pobrane.png
cosinus-bezpłatne-dla-dorosłych.jpg
nurkowawa.png
unnamed.jpg
pobrane (3).jfif

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania