niedz., 10 sty | Szwecja

Szkolenie Tygodniowe w Szwecji

Tygodniowe szkolenie trekkingowo-bushcraftowe w Szwecji. To opcja dla tych, którzy chcą w 100% wykorzystać potencjał natury. Podczas tygodniowego szkolenia, poznasz swoją drugą naturę i samego siebie z całkiem innej strony.....
Rejestracja jest zamknięta

Czas i lokalizacja

10 sty, 00:00 – 16 sty, 23:59
Szwecja, Szwecja,

O wydarzeniu

Siedmiodniowa wyprawa do Szwecji połaczona z nauką survivalu i bushcraftu. Niezależnie czy survival znasz z telewizji, czy może mieszkasz w lesie, na naszym szkoleniu znajdziesz coś dla siebie i miło spędzisz czas na łonie natury, natury, która jest w 100%, będzie dla ciebie. 

Szkolenie w Szwecji otworzy przed tobą nowe perspektywy spędzania czasu na łonie natury. Zobaczysz, jak planować bushcraftowe wyprawy zagraniczne. Gdzie szukać map i jak spakować plecak. Zobaszysz, na co stać twój organizm, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, osób z dużym bagażem doświadczeń, którzy zeszli pieszo sporą część Europy i Euroazji. 

Po tygodniu w Szwedzkiej dziczy, świat stanie przed tobą otworem, nie bedziesz potrzebować worka pieniędzy, aby ruszyć ku przygodzie. 

Wiedzę o technikach przetrwania przekazujemy w sposób przyjazny i łatwy do przyswojenia. Podczas kursu poruszymy między innymi tematy: - budowa schronienia. - pozyskanie i filtracja wody (strefa umiarkowana). - metody pozyskania i przygotowania pokarmu (strefa umiarkowana) - ochrona przed wychłodzeniem i przegrzaniem. - metody sygnalizacji. 

Zmienne warunki takie jak pora roku, temperatura, opady atmosferyczne, sprawiają, że kurs jest wyjątkowy i niepowtarzalny, choć dotyczyć może tych samych zagadnień. Nasze szkolenia opieramy na realnych warunkach w naszej strefie klimatycznej i dotyczą zagrożeń, które mogą mieć miejsce w Polsce i krajach podobnych klimatycznie i infrastrukturalne — przez co kursy są bardzo przydatne i w sposób realny przygotowują uczestników do wyjścia z sytuacji awaryjnej. Oczywiście wszystko w formie świetnej zabawy, chociaż można ją nazwać zabawą ekstremalną. :) Im "gorsza" będzie pogoda, tym zabawa będzie lepsza, a samo szkolenie bardziej realne. 

Lokalizacja Miejsca spotkania: Cały plan, zostanie przesłany po wstępnym zarezerwowaniu miejsca na szkoleniu. 

Pamiętaj, że każde z naszych szkoleń zagranicznych, poprzedzone jest cyklem weekendowych szkoleń przygotowywawczych.

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • Szwecja - Trekking-Bushcraft
  PLN 3,350
  PLN 3,350
  0
  PLN 0
 • Posiadam Voucher
  PLN 0
  PLN 0
  0
  PLN 0
SumaPLN 0

Udostępnij to wydarzenie

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania