267E849E-8D4B-40C7-A862-95AF0842C27B.png

Sebastian Kostański

Niedźwiedź, specjalista survivalowych technik przetrwania. Podróżnik, miłośnik Bushcraftu, taktyk, analityk.

Uwielbia zarażać innych swoją pasją. Nic co dotyczy natury, nie ma przed nim tajemnic, również jeśli chodzi o naturę ludzką. Pomysłodawca, założyciel i spiritus movens grupy LifeTrip, posiada zdolność zdobywania zaufania, były żołnierz jednostek żandarmerii. Uwielbia przekraczać swoje własne granice, a do tego zawsze wciąga w to innych. Na jego wykładach wszyscy zawsze słuchają zahipnotyzowani.

4EEEBB43-BA38-4270-98F4-B233A02CC572.png

Paweł Pieniążek

Wiewiór, Instruktor, specjalista od drewna, zajmuje się w naszej szkole bushcraftowymi technikami przetrwania.

Posiada ogromną wiedzę na temat wytwarzania przedmiotów z drewna i stali. Należy do ludzi skromnych, lecz jeśli chcesz, choć chwilę go posłuchać, opowie ci o świecie lasu, jakiego nigdy wcześniej nie znałeś. W każdych warunkach potrafi niecić ogień, czasami ma się wrażenie, że przy użyciu samych rąk. Zna się również oprawianiu zwierzyny i wytwarzaniu przedmiotów pomocnych w przetrwaniu z kości zwierząt, takich jak igły, włócznie, noże, siekiery czy haczyki do łowienia ryb.

14F8AD61-6843-4DBC-8D06-5202E808024C.png

Maciej Kruszewski

Mrówa, specjalista od tropienia zwierząt, polowania z aparatem fotograficznym.

Mrówa jak nikt inny potrafi podejść zwierzynę, aby złapać odpowiedni kadr. Dzięki Mrówie, jako instruktorzy przetrwania poznajemy świat zwierząt, ich techniki przetrwania, które przekładamy jako materiał szkoleniowy w naszej szkole. Od zwierząt można naprawdę dużo się nauczyć.

51C1ABDC-0A08-47C8-8C5A-B29DE916D98E.png

Maciej Fink-Finowicki

Żbik, Globtroter, podróżnik, uważny obserwator świata.

Wielki miłośnik Polski, przekraczający własne granice, specjalista od turystyki zaawansowanej, marszów długodystansowych, fotografii, diety i wszelkiej aktywności fizycznej. Uwielbia dzielić się swoją pasją. Potrafi godzinami opowiadać o podróżach, zarówno geograficznych, jak również tych mentalno-duchowych, w głąb samego siebie Jego misją jest pomaganie innym.

Autor Bloga o tematyce outdoorowej DobrySzlak

https://www.dobryszlak.pl/blog