Life Trip czyli Przygoda Życia.

Grupa powstała z pasji do przygody, z uwielbienia do środowiska i zwierząt. Jesteśmy ludźmi szeroko pojętego outdooru, łączymy wiedzę i doświadczenie z dziedzin takich jak:  

 • Survival

 • Ratownictwo

 • Nurkowanie

 • Skoki Spadochronowe

 • Lotnictwo

 • Wspinaczka

 • Żeglarstwo

 • Off Road

 • Gotowanie outdoorowe

Zebraną wiedzę z ogromna przyjemnością przekazujemy od lat, naszym przyjaciołom, rodzinom jak również firmom i osobom prywatnym. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę i doświadczenie. Na naszych szkoleniach / wyjazdach, przekazujemy wiedzę w przystępny i dla wszystkich przyswajalny sposób, jakim jest zabawa. Uczymy pozytywnego spojrzenia na świat, technik przetrwania w mieście / lesie / górach / w powietrzu / pod wodą i na pustyni. Uczymy radzenia sobie w trudnych warunkach, jak również, przezwyciężania własnych słabości. Pokazujemy jak współpracować i jak radzić sobie z brakiem odwagi, lękiem i fobiami.

Ludzie LifeTrip:

SURVIVAL

BUSHCRAFT

BEZKRWAWE ŁOWY

OUTDOOR

Naszą grupę tworzą wspaniali ludzie, między innymi przedstawię Wam kilka kluczowych w istnieniu LifeTrip osób.

Mrówa, specjalista od tropienia zwierząt, polowania z aparatem fotograficznym. Mrówa jak nikt inny potrafi podejść zwierzynę, aby złapać odpowiedni kadr. Dzięki Mrówie, jako instruktorzy przetrwania poznajemy świat zwierząt, ich techniki przetrwania, które przekładamy jako materiał szkoleniowy w naszej szkole. Od zwierząt można naprawdę dużo się nauczyć.

Wiewiór, specjalista od drewna, zajmuje się w naszej szkole bushcraftowymi technikami przetrwania. Posiada ogromną wiedzę na temat wytwarzania przedmiotów z drewna i stali. Należy do ludzi skromnych, lecz jeśli chcesz, choć chwilę go posłuchać, opowie ci o świecie lasu, jakiego nigdy wcześniej nie znałeś. W każdych warunkach potrafi niecić ogień, czasami ma się wrażenie, że przy użyciu samych rąk. Zna się również oprawianiu zwierzyny i wytwarzaniu przedmiarów pomocnych w przetrwaniu z kości zwierząt, takich jak igły, włócznie, noże, siekiery czy haczyki do łowienia ryb.

Żbik, Globtroter, podróżnik, uważny obserwator świata, wielki miłośnik Polski, przekraczający własne granice, specjalista od turystyki zaawansowanej, marszów długodystansowych, fotografii, diety i wszelkiej aktywności fizycznej. Uwielbia dzielić się swoją pasją. Potrafi godzinami opowiadać o podróżach, zarówno geograficznych, jak również tych mentalno-duchowych, w głąb samego siebie Jego misją jest pomaganie innym.

Niedźwiedź, specjalista survivalowych technik przetrwania. Podróżnik, miłośnik Bushcraftu, taktyk, analityk. Uwielbia zarażać innych swoją pasją. Nic co dotyczy natury, nie ma przed nim tajemnic, również jeśli chodzi o naturę ludzką. Pomysłodawca, założyciel i spiritus movens grupy LifeTrip, posiada zdolność zdobywania zaufania, były żołnierz jednostek żandarmerii. Uwielbia przekraczać swoje własne granice, a do tego zawsze wciąga w to innych. Na jego wykładach wszyscy zawsze słuchają zahipnotyzowani.

Nasze doświadczenie

Od wielu lat, ekipa LifeTrip żyła w symbiozie ze środowiskiem. Chęci poznawcze jak również samodoskonalenie, skierowały nasze kroki do Jednostek Wojskowych, Szkół i na Kursy poszerzające naszą wiedzę.

 

 

 

Poniżej nasze doświadczenie w pigułce.

 

 • Jednostki Powietrznodesantowe

 

 • Jednostki Żandarmerii Wojskowej         

 

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

 

 • Polska Akademia Kultury i Sportu

 

 • Centrum Nurkowe Underwater.pl  Warszawa

 

 

Oczywiście nie zapomnijmy o zdobytym doświadczeniu w naszym naturalnym środowisku jakim są: Lasy, Góry również,  Morza i Przestworza. Nie obce są nam Rzeki, i Pustynie, Bagna oraz Żmije. Posiadamy doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, grupami zorganizowanymi jak również z osobami indywidualnymi. Wszechstronność to nasza dewiza.

Certyfikaty 

Survival to nie tylko las czy góry - ale również woda i powietrze !

LifeTrip specjalizuje się w organizacji szkoleń oraz kursów survivalowych, outdoorowych oraz bushcraftowych.  Uczymy dzieci, młodzież, dorosłych, wszystkich bez względu na płeć. Organizujemy szkolenia dla  osób indywidualnych jak również firm. 
Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy chcą pozyskać lub pogłębić wiedzę w zakresie przetrwania w trudnych warunkach czy sytuacjach jakie mogą spotkać każdego z Nas w życiu codziennym, ale nie tylko, nasze szkolenia są niesamowitą przygodą i zabawą.

Naszą szkołę Outdooru wyróżnia fakt iż uczymy poprzez symulowanie sytuacji kryzysowych. Bez względu ile masz lat, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, dzieckiem, podczas zajęć z ekipą LifeTrip weźmiesz czynny udział w inscenizowanych sytuacjach awaryjnych, które mogą spotkać Cię w realnym świecie. Włącz się do zabawy i zdobądź umiejętności pozwalające przetrwać w naszym umiarkowanym klimacie.  

Nauka przez zabawę = 100% satysfakcja ze szkolenia. 

Outdoor?  a może Survival? 

Jesteśmy Członkiem Grup

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia Outdoorowe jak również Survivalowe i Bushcraftowe, mamy także do zaoferowania coś więcej niż możesz znaleźć u konkurencji, mianowicie podstawowy kurs nurkowania połączony ze szkoleniem outdoorowym. Penetrując głębiny najwspanialszych polskich jezior zwiedzisz zaskakujące miejsca i zobaczysz zatopione artefakty, jakich niewielu miało okazję zobaczyć na własne oczy.  Ogrzewając się przy ognisku rozpalonym tradycyjnymi metodami będziesz mógł delektować się spokojem i ciszą panującą nad oświetlonym przez księżyc jeziorem. 

Przygotowaliśmy także dla naszych najmłodszych pociech, gry plenerowe. Dzieci wraz z rodzicami wcielą się w poszukiwaczy skarbów, przemierzając las, szukają wskazówek aby po nitce do kłębka dotrzeć do ukrytego skarbu. Każda wyprawa po skarb różni się od siebie co umożliwia korzystanie z naszej oferty wielokrotnie. 

Nasze poczynania możesz śledzić na forach społecznościowych takich jak Facebook, Oglądaj filmy na naszym kanale Youtube. Najświeższe informacje znajdziesz w zamieszczanych przez naszą ekipę Tweet'ach 

 • YouTube Social Icon
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon

Bushcraft Poland grupy, która zrzesza ludzi z zainteresowaniem do bushcraftu, outdooru jak również knifemaker'ów, 
Leatherwork'erów, drwali, budowniczych, podróżników oraz ludzi z pasją do tradycji. 

Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi harcerzami z Sochaczewa.

Bushcraft Poland

Nowe Hobby? czy może Przygoda?

Chcesz zarazić się nowym Hobby? a może po prostu  chcesz przeżyć przygodę jakiej nikt z twoich znajomych jeszcze nie doświadczył? Wybierz się na Bezkrwawe Łowy, czyli polowanie z aparatem fotograficznym.  "Ustrzel" bobra, zająca, jelonka, a może chcesz zapolować na orła, jastrzębia? Może interesuje Cię bardziej ekstremalne doświadczenie i chcesz wrócić do domu ze zdjęciem wilka?  Wybierz jednego z naszych specjalistów od tropienia i upoluj swoje trofeum. 

Szkolenia dla Grup Zorganizowanych.
Braliśmy udział:

Udzieliliśmy Polsko niemieckiej TV, krótkiego wywiadu na temat wartości jakie płyną z uprawiania sportu jakim jest Bushcraft.

Braliśmy udział:

Nasz instruktor survivalu, udzielił wywiadu na antenie 4 Polskiego Radia, na temat schronienia, jak go zbudować, jak dobrać miejsce oraz środków ostrożności jakie trzeba zachować podczas buszowania w lesie.....

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. Naszego instruktora znajdziesz po 20 minucie.

Braliśmy udział:

Kolejny raz zostaliśmy zaproszeni do udziału w programie MAMMA MIA! 

Tym razem w studiu rozmawialiśmy o udostępnionych terenach Lasów Państwowych do celów rekreacyjnych (Bushcrafterom) 

Zapraszamy do obejrzenia całego odcinka, nas znajdziecie w 51 minucie programu

Link do Lasów Państwowych 

Braliśmy udział:

Zapraszamy na naszą relację z akcji Pontonem przez Warszawę, wbijajcie na blog www.LifeTrip.pl (link na dole)

Dlaczego to zrobiliśmy? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

Nie przegapcie też materiałów TVP1 o naszej akcji, linki poniżej:

(od początku)

(od 17:45 minuty)

Braliśmy udział:

Wakacje Na Mazowszu, to cykl audycji w Radiu Dla Ciebie

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania audycji.

Gościem Jerzego Chodorka był Sebastian Kostański – instruktor bushcraftowo-survivalowych technik przetrwania

Braliśmy udział:

Owady serwowane na naszych szkoleniach stają się powoli sposobem na poprawę klimatu na świecie ale również mogą być super alternatywą dla mięsnego jedzenia.

Braliśmy udział:

Tym razem wzięliśmy udział w programie MAMMA MIA! gdzie opowiedzieliśmy pokrótce jaki jest nasz punkt widzenia jeśli chodzi o rodzinne uprawianie bushcraftu. 
Bo nic nie łączy rodziców z dziećmi jak spędzania wspólnie czasu na łonie natury.

Współpracujemy z firmami i organizacjami takimi jak:

 • firstdive

 • MOTO BŁOTO ŁÓDŹ

 • HEXA TELECOM

 • NETIA

 • UPC

 • MULTIMEDIA POLSKA

Fabryka Atrakcji

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania