267E849E-8D4B-40C7-A862-95AF0842C27B.png

Sebastian Kostański

Niedźwiedź, specjalista survivalowych technik przetrwania. Podróżnik, miłośnik Bushcraftu, taktyk, analityk.

Uwielbia zarażać innych swoją pasją. Nic co dotyczy natury, nie ma przed nim tajemnic, również jeśli chodzi o naturę ludzką. Pomysłodawca, założyciel i spiritus movens grupy LifeTrip, posiada zdolność zdobywania zaufania, były żołnierz jednostek żandarmerii. Uwielbia przekraczać swoje własne granice, a do tego zawsze wciąga w to innych. Na jego wykładach wszyscy zawsze słuchają zahipnotyzowani.

4EEEBB43-BA38-4270-98F4-B233A02CC572.png

Paweł Pieniążek

Wiewiór, Instruktor, specjalista od drewna, zajmuje się w naszej szkole bushcraftowymi technikami przetrwania.

Posiada ogromną wiedzę na temat wytwarzania przedmiotów z drewna i stali. Należy do ludzi skromnych, lecz jeśli chcesz, choć chwilę go posłuchać, opowie ci o świecie lasu, jakiego nigdy wcześniej nie znałeś. W każdych warunkach potrafi niecić ogień, czasami ma się wrażenie, że przy użyciu samych rąk. Zna się również oprawianiu zwierzyny i wytwarzaniu przedmiotów pomocnych w przetrwaniu z kości zwierząt, takich jak igły, włócznie, noże, siekiery czy haczyki do łowienia ryb.

14F8AD61-6843-4DBC-8D06-5202E808024C.png

Maciej Kruszewski

Mrówa, specjalista od tropienia zwierząt, polowania z aparatem fotograficznym.

Mrówa jak nikt inny potrafi podejść zwierzynę, aby złapać odpowiedni kadr. Dzięki Mrówie, jako instruktorzy przetrwania poznajemy świat zwierząt, ich techniki przetrwania, które przekładamy jako materiał szkoleniowy w naszej szkole. Od zwierząt można naprawdę dużo się nauczyć.

51C1ABDC-0A08-47C8-8C5A-B29DE916D98E.png

Maciej Fink-Finowicki

Żbik, Globtroter, podróżnik, uważny obserwator świata.

Wielki miłośnik Polski, przekraczający własne granice, specjalista od turystyki zaawansowanej, marszów długodystansowych, fotografii, diety i wszelkiej aktywności fizycznej. Uwielbia dzielić się swoją pasją. Potrafi godzinami opowiadać o podróżach, zarówno geograficznych, jak również tych mentalno-duchowych, w głąb samego siebie Jego misją jest pomaganie innym.

Autor Bloga o tematyce outdoorowej DobrySzlak

https://www.dobryszlak.pl/blog

 • Life Trip czyli Przygoda Życia.

  Grupa powstała z pasji do przygody, z uwielbienia do środowiska i zwierząt. Jesteśmy ludźmi szeroko pojętego outdooru, łączymy wiedzę i doświadczenie z dziedzin takich jak:  

  • Survival

  • Ratownictwo

  • Nurkowanie

  • Skoki Spadochronowe

  • Lotnictwo

  • Wspinaczka

  • Żeglarstwo

  • Off Road

  • Gotowanie outdoorowe

  Zebraną wiedzę z ogromna przyjemnością przekazujemy od lat, naszym przyjaciołom, rodzinom jak również firmom i osobom prywatnym. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę i doświadczenie. Na naszych szkoleniach / wyjazdach, przekazujemy wiedzę w przystępny i dla wszystkich przyswajalny sposób, jakim jest zabawa. Uczymy pozytywnego spojrzenia na świat, technik przetrwania w mieście / lesie / górach / w powietrzu / pod wodą i na pustyni. Uczymy radzenia sobie w trudnych warunkach, jak również, przezwyciężania własnych słabości. Pokazujemy jak współpracować i jak radzić sobie z brakiem odwagi, lękiem i fobiami.

 • Nasze doświadczenie

  Od wielu lat, ekipa LifeTrip żyła w symbiozie ze środowiskiem. Chęci poznawcze jak również samodoskonalenie, skierowały nasze kroki do Jednostek Wojskowych, Szkół i na Kursy poszerzające naszą wiedzę.

  Poniżej nasze doświadczenie w pigułce.

   

  • Jednostki Powietrznodesantowe

  • Jednostki Żandarmerii Wojskowej         

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

  • Polska Akademia Kultury i Sportu

  • Centrum Nurkowe Underwater.pl  Warszawa

  Oczywiście nie zapomnijmy o zdobytym doświadczeniu w naszym naturalnym środowisku jakim są: Lasy, Góry również,  Morza
  i Przestworza. Nie obce są nam Rzeki, i Pustynie, Bagna oraz Żmije. Posiadamy doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, grupami zorganizowanymi jak również z osobami indywidualnymi. Wszechstronność to nasza dewiza.

 • Survival to nie tylko las czy góry - ale również woda i powietrze !

  LifeTrip specjalizuje się w organizacji szkoleń oraz kursów survivalowych, outdoorowych oraz bushcraftowych.  Uczymy dzieci, młodzież, dorosłych, wszystkich bez względu na płeć. Organizujemy szkolenia dla osób indywidualnych jak również firm. 
  Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy chcą pozyskać lub pogłębić wiedzę w zakresie przetrwania w trudnych warunkach czy sytuacjach jakie mogą spotkać każdego z Nas w życiu codziennym, ale nie tylko. Nasze szkolenia są niesamowitą przygodą i zabawą.

  Naszą szkołę Outdooru wyróżnia fakt iż uczymy poprzez symulowanie sytuacji kryzysowych. Bez względu ile masz lat, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, dzieckiem, podczas zajęć z ekipą LifeTrip weźmiesz czynny udział w inscenizowanych sytuacjach awaryjnych, które mogą spotkać Cię w realnym świecie. Włącz się do zabawy i zdobądź umiejętności pozwalające przetrwać w naszym umiarkowanym klimacie.  

  Nauka przez zabawę = 100% satysfakcja

  ze szkolenia. 

  Dzięki nam poznasz sposoby na tanie zwiedzanie nawet bardzo drogich destynacji, gdzie las będzie Twoim hotelem, bagaż Twoim zapleczem, a 5-gwiazdkowy hotel zamienisz na niebo z milionem gwiazd, gdzie zamiast budzika słyszysz rano śpiew ptaków.

  Pokażemy Ci jak się przygotować, spakować i przetrwać w każdej sytuacji turystyczno-outdoorowej. Pakuj mandżur, otwórz swój umysł i wbijaj na nasze szkolenie!

 • Outdoor, Survival, Bushcraft, a może nurkowanie lub wspinaczka? 

  W naszej ofercie znajdziesz szkolenia Outdoorowe, łączące w sobie  Survivalowe i Bushcraftowe techniki przetrwania, mamy także do zaoferowania coś więcej niż możesz znaleźć u konkurencji, mianowicie podstawowy kurs nurkowania połączony ze szkoleniem outdoorowym. Penetrując głębiny najwspanialszych polskich jezior zwiedzisz zaskakujące miejsca i zobaczysz zatopione artefakty, jakich niewielu miało okazję zobaczyć na własne oczy.  Ogrzewając się przy ognisku rozpalonym tradycyjnymi metodami będziesz mógł delektować się spokojem i ciszą panującą nad oświetlonym przez księżyc jeziorem. 

  Przygotowaliśmy także dla naszych najmłodszych pociech, gry plenerowe. Dzieci wraz z rodzicami wcielą się w poszukiwaczy skarbów, przemierzając las, szukają wskazówek aby po nitce do kłębka dotrzeć do ukrytego skarbu. Każda wyprawa po skarb różni się od siebie co umożliwia korzystanie z naszej oferty wielokrotnie. 

  W naszej ofercie znajdziesz też coś dla grup zorganizowanych, firm i organizacji.

 • Jesteśmy Członkiem Grup

  Nasze poczynania możesz śledzić na forach społecznościowych takich jak Facebook, Oglądaj filmy na naszym kanale Youtube. Najświeższe informacje znajdziesz w zamieszczanych przez naszą ekipę Tweet'ach 

  Bushcraft Poland grupy, która zrzesza ludzi
  z zainteresowaniem do bushcraftu, outdooru jak również knifemaker'ów, Leatherwork'erów, drwali, budowniczych, podróżników oraz ludzi

  z pasją do tradycji. Współpracujemy również

  z zaprzyjaźnionymi harcerzami z Sochaczewa.

4Fun TV

Polsat Rodzina

Tym razem wzięliśmy udział w programie MAMMA MIA! gdzie opowiedzieliśmy pokrótce jaki jest nasz punkt widzenia jeśli chodzi o rodzinne uprawianie bushcraftu. Bo nic nie łączy rodziców z dziećmi jak spędzania wspólnie czasu na łonie natury.

Radio Dla Ciebie

Wakacje Na Mazowszu 2020, to cykl audycji w Radiu Dla Ciebie

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania audycji.

Gościem Jerzego Chodorka był Sebastian Kostański – instruktor bushcraftowo-survivalowych technik przetrwania

Eska TV

Niedźwiedź z Rudym wybrali się w teren na małe survivalowe szkolenie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału. UWAGA, oglądasz na własną odpowiedzialność.

Kowalski & Schmidt

Udzieliliśmy Polsko niemieckiej TV, krótkiego wywiadu na temat wartości jakie płyną z uprawiania sportu jakim jest Bushcraft.

Polsat Rodzina

Kolejny raz zostaliśmy zaproszeni do udziału w programie MAMMA MIA! 

Tym razem w studiu rozmawialiśmy o udostępnionych terenach Lasów Państwowych do celów rekreacyjnych (Bushcrafterom) 

Zapraszamy do obejrzenia całego odcinka, nas znajdziecie w 51 minucie programu

Link do Lasów Państwowych 

TVP- Pytanie na Śniadanie

Owady serwowane na naszych szkoleniach stają się powoli sposobem na poprawę klimatu na świecie ale również mogą być super alternatywą dla mięsnego jedzenia.

WP TV

Tym razem w propagowaniu szerokopojętego outdooru, bytowania bushcradtowego w terenie pomógł Monice nie kto inny jak Żbik w swojej całej okazałości. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału. 

4 Polskie Radio

Nasz instruktor survivalu, udzielił wywiadu na antenie 4 Polskiego Radia, na temat schronienia, jak go zbudować, jak dobrać miejsce oraz środków ostrożności jakie trzeba zachować podczas buszowania w lesie.....

TVP Sport

Zapraszamy na naszą relację z akcji Pontonem przez Warszawę, wbijajcie na blog www.LifeTrip.pl (link na dole)

Dlaczego to zrobiliśmy? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

Nie przegapcie też materiałów TVP1 o naszej akcji, linki poniżej:

(od początku)

(od 17:45 minuty)

Radio Dla Ciebie

Wakacje Na Mazowszu 2021, to cykl audycji w Radiu Dla Ciebie

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania audycji.

Gościem Jerzego Chodorka był Sebastian Kostański – instruktor bushcraftowo-survivalowych technik przetrwania

Współpracujemy z firmami i organizacjami takimi jak:

 • firstdive

 • MOTO BŁOTO ŁÓDŹ

 • HEXA TELECOM

 • NETIA

 • UPC

 • MULTIMEDIA POLSKA

Fabryka Atrakcji

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania