Voucher na szkolenie survivalowe

Oryginalny niepowtarzalny prezent 

Najlepszy Prezent Roku 2019

Zbliża się ważna okazja, urodziny, imieniny,  chcesz sprawić oryginalny prezent bliskiemu sobie mężczyźnie, a nie masz pomysłu?  Bez wychodzenia z domu, z kawą w dłoni, możesz wybrać prezent, który pokaże, jak bardzo go kochasz. Kreatywny podarunek będzie świadectwem tego, jak cenisz jego indywidualizm oraz jak bardzo zależy Ci na tym, by spełniał swoje marzenia.

Prezent urodzinowy dla kolegi / koleżanki z pracy

Prezent urodzinowy dla kolegi czy koleżanki z pracy, zawsze przysparza wiele problemów, zastanawiacie się co wybrać? może perfumy? albo kolejne spinki do mankietów? Nic bardziej mylnego. Wybierz jedno z naszych szkoleń survivalowy, wyjazd na długo zapadnie w pamięć ale nie tylko, podczas każdego ze szkoleń wykonujemy zdjęcia, które wysyłamy mailem do uczestników szkoleń, w związku z tym obdarowany naszym Voucherem na szkolenie survivalowe zawsze będzie mógł wrócić do tych niezapomnianych chwil. 

Voucher na prezent

Nasze szkolenia survivalowe to świetny prezent dla bliskiej osoby.

 

Otrzymasz od nas wydrukowany na specjalnym papierze własnoręcznie podpisany przez naszych instruktorów Voucher (zaproszenie na szkolenie), które możesz wręczyć bliskiej osobie.   Voucher na terenie Warszawy w miarę możliwości dostarczany jest osobiście przez jednego z naszych instruktorów,  lub wysyłany kurierem na wskazany adres w zamówieniu.

Voucher zapakowany jest w drewniane pudełko, gdzie leśny
i survivalowy klimat zawartości zainspiruje i dodatkowo zaciekawi obdarowanego. Tak przygotowany i wręczony voucher, będzie na pewno wyjątkowym prezentem.

Najczęściej wybierany kurs to: "Podstawowy kurs przetrwania - 30h"

Jest to szkolenie gdzie osoba obdarowana pozna wiedzę z zakresu realnych technik przetrwania w klimacie umiarkowanym.

Obdarowany naszym voucherem ma rok na realizację swojego prezentu. Nie musisz wyznaczać terminu szkolenia podczas zakupu, o terminie zdecyduje osoba obdarowana.

Aby kupić prezent wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

 

Na podany adres e-mail w formularzu, otrzymasz szczegółowe informacje związane z voucherem oraz rezerwacją wybranego szkolenia.  

 

Realizacja Vouchera następuje po rezerwacji wybranego szkolenia
i terminu na naszej stronie, w formularzu rejestracyjnym trzeba tylko podać numer zapisany na voucherze.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące szkolenia zostaną automatycznie wysłane na podany w rejestracji adres e-mail (miejsce, godzina spotkania, sugerowane wyposażenie).

Nie musisz posiadać specjalnego sprzętu

Pamiętaj, że nie trzeba być wyposażonym w żaden specjalistyczny sprzęt outdoorowy – gwarantujemy kompletne wyposażenie potrzebne podczas szkolenia.    

W razie pytań napisz do nas lub zadzwoń, indywidualną ofertę jesteśmy w stanie przygotować specjalnie pod twoje wymogi.

Wybierz Szkolenie - vouchery ważne 12 mc

*Oferta ważna do odwołania - nie łączy się z innymi ofertami

Aby zamówić wypełnij formularz

Zadzwoń po więcej informacji:     505-335-623

Strona korzysta z plików cookie,  oglądając stronę wyrażasz zgodę na przechowywanie danych statystycznych przez serwery Wix. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

© 2016 delus7 & LifeTrip - Szkolenia Kursy Survivalowe Outdorowe Warszawa - Szkoła Przetrwania