top of page

pt., 15 lip

|

Miłakowo

Warmia 15-17 lipca 2022 - Szkolenie Survivalowe o profilu trekkingowym

Dwudniowe (30 godzin) szkolenie z technik trekkingu i survivalu. Niezależnie czy survival znasz z telewizji, czy może mieszkasz w lesie, na naszym szkoleniu znajdziesz coś dla siebie i miło spędzisz czas na łonie natury.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warmia 15-17 lipca 2022 - Szkolenie Survivalowe o profilu trekkingowym
Warmia 15-17 lipca 2022 - Szkolenie Survivalowe o profilu trekkingowym

Czas i lokalizacja

15 lip 2022, 21:00 CEST – 17 lip 2022, 12:00 CEST

Miłakowo, Miłakowo, Polska

Goście

O wydarzeniu

Dwudniowe (30 godzin) szkolenie z technik survivalu. Niezależnie czy survival znasz z telewizji, czy może mieszkasz w lesie, na naszym szkoleniu znajdziesz coś dla siebie i miło spędzisz czas na łonie natury. Gwarantujemy 100% dobrej zabawy.

Wiedzę o technikach przetrwania przekazujemy w sposób przyjazny i łatwy do przyswojenia. Podczas kursu poruszymy między innymi tematy: - budowa schronienia. - pozyskanie i filtracja wody (strefa umiarkowana). - metody pozyskania i przygotowania pokarmu (strefa umiarkowana) - ochrona przed wychłodzeniem i przegrzaniem. - metody sygnalizacji.

Zmienne warunki takie jak pora roku, temperatura, opady atmosferyczne, sprawiają, że kurs jest wyjątkowy i niepowtarzalny, choć dotyczyć może tych samych zagadnień. Nasze szkolenia opieramy na realnych warunkach w naszej strefie klimatycznej i dotyczą zagrożeń, które mogą mieć miejsce w Polsce i krajach podobnych klimatycznie i infrastrukturalne — przez co kursy są bardzo przydatne i w sposób realny przygotowują uczestników do wyjścia z sytuacji awaryjnej. Oczywiście wszystko w formie świetnej zabawy, chociaż można ją nazwać zabawą ekstremalną. :) Im "gorsza" będzie pogoda, tym zabawa będzie lepsza, a samo szkolenie bardziej realne.

Szkolenie odbędzie się w okolicach miejscowości Miłakowo na Warmii, w malowniczym, zalesionym terenie gdzie rozbijemy nasz obóz.

Lokalizacja Miejsca spotkania:

https://goo.gl/maps/wgUPCwXBb35qq9Sy9

To wydarzenie ma grupę. Możesz dołączyć do grupy, gdy zarejestrujesz się na wydarzenie.

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page