top of page

pt., 08 gru

|

Walim

Wyprawa Trekkingowa w Góry Sowie Grudzień 2023

Pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów survivalu, zobaczysz tajemnice Gór Sowich. Każda wyprawa z LifeTrip to realistyczne szkolenie survivalowo bushcraftowe. Cena wyprawy 490pln

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wyprawa Trekkingowa w Góry Sowie Grudzień 2023
Wyprawa Trekkingowa w Góry Sowie Grudzień 2023

Czas i lokalizacja

08 gru 2023, 12:00 – 10 gru 2023, 12:00

Walim, 58-320 Walim, Polska

Goście

O wydarzeniu

Pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów survivalu, zobaczysz tajemnice Gór Sowich. Pamiętaj, każda wyprawa z LifeTrip to realistyczne szkolenie survivalowo bushcraftowe. 

Wyprawa Survivalowa w Górach Sowich

Zapraszamy Cię na niezapomnianą przygodę w malowniczych Górach Sowich! Nasza dwudniowa wyprawa survivalowa pozwoli Ci na naukę trekkingu i podstawowych umiejętności przetrwania w naturalnym środowisku.

Termin: 08-10 grudnia 2023

Dzień 1: Trekking w Górach Sowich

Rozpoczniemy naszą przygodę w piątek koło godziny 12:00, spotykając się w bazie wyprawy (parking). Po krótkim szkoleniu z zakresu orientacji w terenie i bezpieczeństwa w górach, wyruszymy na piękny trekking przez lasy i ścieżki Gór Sowich. W trakcie wędrówki nauczymy Cię podstawowych umiejętności nawigacji, korzystając z mapy i kompasu.

Dzień 2: Nauka Podstaw Survivalu

Drugiego dnia skoncentrujemy się na podstawowych umiejętnościach przetrwania w terenie. Dowiesz się, jak dobrać odpowiednie meijsce do bytowania w terenie, jak zdobywać wodę i przygotowywać posiłki w terenie. Będziemy też omawiać techniki pierwszej pomocy i bezpieczeństwa w przypadku nagłych sytuacji. Temat szkolenia będzie obejmować tematycznie nowoczesne techniki trekkingu i podrózowania w stylu bushcraftowym. 

Dzień 3: Znaleźć dorgę do cywilizacji

W neidzielę, naszym zadaniem będzie odnaleźć drogę powrotną do cywilizacji.

Nasi Instruktorzy:

Nasza ekipa składa się z doświadczonych przewodników górskich i licencjonowanych ekspertów w dziedzinie survivalu, którzy zapewnią Ci fachowe wsparcie i bezpieczeństwo podczas wyprawy.

Wymagania:

Do udziału w wyprawie nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie trekkingowe ani survivalowe, jednak uczestnicy powinni być w dobrym stanie fizycznym i posiadać odpowiednie ubranie i obuwie górskie.

Cena: 490 zł za osobę

Zapewniamy niesamowite wrażenia, naukę praktycznych umiejętności oraz niezapomniany kontakt z pięknem przyrody Gór Sowich. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z rezerwacją!

Aby zarezerwować miejsce lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: [Twój numer kontaktowy] lub drogą mailową: [Twój adres e-mail].

Dołącz do nas, aby przeżyć niezapomniany weekend pełen nauki, przygody i przyrody!

*******************************************************************************************************************************************

Wyprawę możesz zakupić w naszym sklepie:

https://www.lifetrip.pl/product-page/kurs-survivalowo-bushcraftowy

*******************************************************************************************************************************************

Lokalizacja Miejsca spotkania:

Walim

Dokładna lokalizacja zostanie wysłana w oddzielnej wiadomości mniej więcej tydzień przed wyprawą.

To wydarzenie ma grupę. Możesz dołączyć do grupy, gdy zarejestrujesz się na wydarzenie.

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page