top of page

KATADYN hiker pro - filtr do wodyWoda, czyli podstawowa rzecz bez której nie istniałoby życie. Średnio bez wody człowiek jest w stanie przetrwać 3 dni.


Woda w dzisiejszych czasach zanieczyszczona jest nie tylko przez drobnoustroje, ale też przez wszechobecną chemię w tym pestycydy, których nie przefiltrujemy domowymi sposobami.


W tym miejscu, aby nie przedłużać przejdę do meritum, filtr outdoorowy do wody, element wyposażenia każdego wędrowca ceniącego sobie zdrowie, zaoszczędzi nam dźwiganie w plecaku kilku litrów tego drogocennego płynu. Pozwoli nam też bez zbędnego ryzyka cieszyć się odpowiednim nawodnieniem organizmu.


Na rynku jest wiele rodzajów filtrów, nie będziemy omawiać ich wszystkich, zajmiemy się tym, który według nas zachowuje równowagę pomiędzy jakością, ceną, a funkcjonalnością.

KATADYN HIKER PRO - membranowo-węglowy przenośny filtr do wody.

Cena jaką zapłaciliśmy za ten filtr to 279 pln, z racji tego, że za pisanie recenzji nikt nam nie płaci, postanowiliśmy skorzystać z oferty naszego ulubionego sklepu https://milworld.pl

Serdecznie pozdrawiamy cały zespół MILWORLD, robicie kawal dobrej roboty.


Katadyn Hiker Pro trochę wiedzy technicznej:

Oczyszcza wodę z osadów, mikroorganizmów, bakterii i pierwotniaków, które występują w naturalnych wodopojach. Filtr wykonany jest z włókna szklanego posiadającego otwory o średnicy 0,2 mm;Granulat z aktywnego węgla zapewnia naturalny smak wody oczyszczając ją z nieprzyjemnych zapachów.


Wydajność pracy: 1 l/min Wydajność filtra (zależna od czystości wody): ok. 1150 l

Waga: ok. 229 g

Wymiary: ok. 16 x 11 x 8 cmW tym miejscu niebawem zamieścimy film, w którym podzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami. Filtr przetestujemy podczas zimowej wyprawy do Szwecji ;) Obserwujcie nas na Facebook oraz Instagram.


39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page