top of page

Wyprawy outdoorowe dla kobiet

Zaktualizowano: 24 lis 2022

Nadszedł czas, aby kobiety zostały docenione w świecie outdooru i turystyki.


Przeglądając rynek sportów outdoorowych, można dojść do wniosku, że wszystkie oferty skierowane są nadal tylko i wyłącznie do mężczyzn.

Jest oczywiście lepiej niż kilka lat temu, ale to stanowczo za mało.


Podczas ISPO ACADEMY, która odbyła się w 2016 roku, została poruszona powyższa kwestia. Przez chwilę można było dojść do wniosku, że zaczyna się dziać. Jednak może to być tylko złudzenie.


Czy tak naprawdę mężczyźni zdominowali outdoor?


Odrazu możemy odpowiedzieć na to pytanie, NIe, nie zdominowali, kobiety są po prostu dyskretne w okazywaniu swoich pasji. W ebooku „Kobiety na szlakach świata. Outdoor – pasja, przygoda, życie” postanowiły podzielić się swoimi historiami, przeżyciami i wspomnieniami z wypraw do najodleglejszych zakątków świata.


Kasia Biernacka, Magda Jończyk, Kamila Kielar i Joanna Pajkowska to cztery wyjątkowe i nietuzinkowe kobiety, które od lat realizują swoje hobby i pasje, przemierzając świat w poszukiwaniu outdoorowych przygód, odnoszą sukcesy, spełniają marzenia i inspirują ludzi na całym świecie. Mam nadzieje, że i Ciebie zainspirują.


W mojej szkole survivalu, 35% uczestników to kursantki. Kobiety wyróżniające się, determinacją w dążeniu do celu, niebojących się mówić o swoich ograniczeniach i fobiach.

To w większości przypadków właśnie kobiety, zaczęły determinować do walki. To wy drogie Panie przejmujecie inicjatywę w wychodzeniu ze strefy komfortu.


Idąc dalej w kwestii wychodzenia ze strefy komfortu, chcemy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom i przypomnieć, że wyprawy outdoorowe o tematyce „Survival i Bushcraft” są też dla Was.

Znamy już potrzeby kobiet, mieliśmy okazje wspólnie z Wami zwiedzić bezludne ostępy pięknej Polski i wciąż nieodkrytej, jak się okazuje.


Moje drogie panie, ruszcie w teren, nie martwcie się niczym. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Wam przygotować wyprawę, dobrać odpowiedni sprzęt, pomogą przetrzeć pierwsze szlaki, abyście mogły same, czerpać ze świata natury tyle energii, ile potrzebujecie.Link do sklepu gdzie możecie zakupić eBook, wspomniany wyżej.

179 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page