top of page
hiking

WYZWANIA LIFETRIP

Jeśli potrzebujesz nowych doświadczeń, chcesz sprawdzić swoje siły, chcesz zobaczyć na co stać twój umysł i ciało, wyzwania LifeTrip są stworzone właśnie dla Ciebie. 

Wyzwania organizowane są non-profit, mogą jednak nawiązywać do celi charytatywnych, wymagających wpłacania datków, na określony w danym wyzwaniu cel.

IMG_0515.jpeg

MARSZ NA STÓWKĘ

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz też tego dokonać.

Co roku organizujemy Marsz Na 100 km. Podczas dwudniowej wędrówki po Kampinowskim Parku Narodowym, można poznać siebie z całkiem innej strony. Można zobaczyć na ile nas stać. Wyzwanie może zdawać się banalnie proste, ale takim nie jest. dlatego serdecznie zapraszamy.

DSC_2852.jpg

PASŁĘKA PACKRAFTEM

Do odważnych świat należy 

Podejmij wyzwanie i przepłyń ekstremalnie ciężki odcinek Pasłęki pontonem wyprawowym (packraft) w czasie od świtu do zmierzchu. Jest to nowe wyzwanie LifeTrip, odcinek rzeki do przepłynięcia to 20km. 

Wymogi: 

środek transportu packraft, 

czas max od świtu do zmierzchu, 

wyzwanie w minimum dwie osoby, 

*wyzwanie najlepiej podjąć z naszymi instruktorami, po ukończonym szkoleniu.

poniżej link do filmu z wyzwania:

Lato 2021

https://youtu.be/qi8dQwUnSpE

Więcej informacji, lokalizacje oraz wprowadzenie w temat, pod numerem telefonu 505-335-623 oraz 

mailowo: kontakt@lifetrip.pl

Marsz Na Stówkę 2023r.  01-02 kwietnia 2023
When
01 kwi, 07:00 – 02 kwi, 22:00
Where
Roztoka - Parking,
DW579 11, 05-084 Roztoka, Polska

VIII EDYCJA WYZWANIA "MARSZ NA STÓWKĘ"

01-02 kwietnia 2023, Kampinoski Park Narodowy

Marsz na stówkę - czyli 100km walki z sobą

Nasza ekipa i mnóstwo wspaniałych ludzi czeka na ciebie, aby towarzyszyć Ci w wyzwaniu.

Zapraszamy na nasze flagowe wyzwanie: Marsz na 100km Kampinos, które odbędzie się 15-16 kwietnia 2023 na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.

W tym roku oprócz tego, że będziesz miał okazję pokazać jaki jesteś kozak, będziesz mógł też pokazać, że masz wielkie serce: nasze wyzwanie po raz trzeci połączone jest z akcją charytatywną, którą w tym roku poprowadzimy
z Fundacją (Fundacja "Serca dla Maluszka").

WPISZ SIĘ NA LISTĘ UCZESTNIKÓW

Aby wziąć udział w wyzwaniu, powinieneś/aś zapisać się na listę uczestników. Pomoże nam to lepiej przygotować całe wydarzenie.

POTWIERDŹ UCZESTNICTWO

W celu potwierdzenia swojego uczestnictwa w Marszu, wpłać 40 PLN na cel charytatywny, szczegóły poniżej:

- kwota: PLN 40,00
- Fundacja "Serca dla Maluszka"
- ul. Kowalska 89 m.1
- 43-300 Bielsko-Biała
- Bank Millennium S.A.
85 1160 2202 0000 0001 9214 1142

W tytule przelewu prosimy wpisać:
2031 Stanisław Wojcieszkiewicz LT

ROZPOCZNIJ PRZYGOTOWANIA

To już 8-a edycja naszego Marszu. Przyjeżdżają do nas ludzie z całej Polski: nie tylko maratończycy, triatloniści, runmaggedończycy, selekcja wojskowa, ale również outdoorowcy, ludzie lasu i gór i wszyscy, dla których ważny jest kontakt z naturą i idea pomagania. A wiesz kto radzi sobie najlepiej na marszu? 

 

Niezależnie od stopnia wytrenowania, największą motywację mają Ci, którzy wiedzą, że idziemy razem w szczytnym celu, zmagając się nie tylko z własną słabością, ale mając w głowie, że nasze zaledwie dwudniowe zmęczenie jest niczym wobec losu mniej sprawnych, którzy potrzebują naszego wsparcia i dla których nasz wysiłek stanowi wymierną pomoc.

Nie wszyscy kończą Marsz, to niełatwe wyzwanie, ale nie do końca o to tu chodzi: dla wszystkich największą nagrodą jest wspólne działanie i możliwość poznaniu super ludzi myślących podobnie i mających podobne podejścia do życia, co nierzadko owocuje wieloletnimi przyjaźniami!

Chcesz zmierzyć się z wyzwaniem? Z własną słabością? Poznać swoje granice i je przesunąć? Uruchomić pokłady własnej szlachetności? Pamiętaj, wszystkie ograniczenia są w głowie, tego dowiesz się na Marszu, tego w szerszym wymiarze doświadczysz na naszych szkoleniach

Marsz na 100km