top of page

Max Przybylski nasz gość specjalny - mistrz kuchni plenerowej

Zaktualizowano: 29 wrz 2022


Zapraszam na spotkanie z naszym kolejnym gościem specjalnym: tym razem prawdziwy szef kuchni w wielu restauracjach, autentyczny miłośnik rodzimej przyrody i zapalony fotograf, a przede wszystkim specjalista od warsztatów kuchni outdoorowej!

Po szerszą wiedzę o Maxie odsyłam do jego bloga, gdzie najlepiej się przedstawia: "Jestem zawodowym kucharzem, miłośnikiem przyrody i fotografem;) Te wszystkie drogi zbiegają się właśnie w tym miejscu, na moim blogu. Prezentuje Wam autorskie przepisy z wykorzystaniem dzikich roślin jadalnych okraszone moimi zdjęciami;)

To co staram się pokazywać w kuchni to przede wszystkim polskie, regionalne produkty i sezonowość oraz gotowanie w zgodzie z naturą.

Uważam, że nasza kuchnia i składniki są najpiękniejsze na świecie i to właśnie pokazuje na swoim blogu ;)"

Nie zapomnijcie też odwiedzić Maxa na fejsbooku, żeby sprawdzić jego aktualności.

Maks sam przyznaje, że blog i warsztaty z gotowania w terenie, to jego sposób na oderwanie się od rzeczywistości i odrobinę wytchnienia. Nie ująłbym tego lepiej, niż sam Mistrz: "to miejsce zbieżne dla moich fascynacji. Miłość do Polski, Natury i Gotowania łączy się z pasją do kreowania obrazów. Nietuzinkowe przepisy, świeże spojrzenie na polską i regionalną kuchnię i dzikie oraz naturalne produkty. Jeżeli cię to kręci, jesteś we właściwym miejscu! "

Max jest też laureatem wielu konkursów, o czym możecie poczytać tutaj:

Mi już apetyt się wystarczająco pobudził, a Wam? Zastanawiacie się, czy coś podobnego można przygotować na kamieniu przy ognisku? Nic prostszego niż przekonać się osobiście! Wpadajcie na szkolenie stacjonarne 8-9 sierpnia gdzie Max, jako nasz gość specjalny, poprowadzi warsztaty z gotowania w outdoorze, będzie oczywiście też możliwość spróbowania przysmaków wyczarowanych jego rękami!

Najtrafniejszym zdaniem klamrującym opis Maxa, są jego własne słowa: "Nie szukam poklasku, nie staram się o bycie w mainstreamie, robię swoje. Biorę koszyk, wędkę, aparat i nóż w dłoń i idę w naturę.. " jakże to bliskie naszym postawom i tego jak patrzymy na życie!

Max, nie możemy się doczekać! :)

DobrySzlak.pl - blog prywatny Żbika ;)

70 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Post: Blog2_Post
bottom of page