top of page

Nasi Partnerzy: EtuiDrewniane.pl

Zaktualizowano: 29 wrz 2022


Jak to czasem w życiu bywa to nie my znaleźliśmy Przemka, tylko Przemek nas.... zaprosił na spotkanie i w krótkich, żołnierskich słowach powiedział: "Chłopaki, podoba mi się to co robicie, macie fajny styl, działacie z rozmachem, tego właśnie szukam!". Od słowa do słowa nakreśliliśmy plan, omówiliśmy wstępnie projekt i po niedługim czasie już jest! Tadaaam !!!

Wspólny projekt Przemka z EtuiDrewniane.pl oraz LifeTrip.pl we współpracy z grupą Bushcraft Poland zaowocował dwoma unikalnymi wzorami etui drewnianego na telefon. Propozycja pierwsza to logo Bushcraft Poland z napisem LifeTrip, propozycja druga to głowa niedźwiedzia z napisem LifeTrip. Oba wzory dostępne są w sześciu różnych rodzajach drewna o unikalnej kolorystyce, przykłady znajdziecie na końcu artykułu, tam też są linki gdzie to można kupić :)

Nie tylko sam projekt jest niepowtarzalny i rzadki niczym seria szwajcarskich zegarków limited edition ;). Unikalność tego etui polega również na tym, że kupując takie cudeńko, sprawiasz przyjemność nie tylko sobie, ale też wspierasz działalność zacnych ludzi lasu z Bushcraft Poland, dorzucając swoją cegiełkę do działań popularyzujących bushcraft i outdoor, zdrowo rozumianych działań proekologicznych, wspierając organizację konwentów, gdzie m.in. można w różnych konkursach wygrać atrakcyjne nagrody.

Etui zrobione jest niezwykle estetycznie z wielką dbałością o jakość i szczegóły, faktura drewna jest przepiękna, gripy po bokach z gumowanego tworzywa dobrze spełniają swoją rolę wzmacniając pewność uchwytu a samo etui doskonale współpracuje ze wszystkimi przyciskami. Niedźwiedź testuje produkt już 4 miesiące i jest zachwycony!

Warto dodać, że etui sprzedawane jest w ekologicznym opakowaniu z kartonu i w całej działalności Przemka widać dbałość o bycie eko w dobrym tego słowa znaczeniu :)

Przemek jest zdecydowanym, przebojowym przedsiębiorcą o otwartym umyśle i wielkiej motywacji. Chętnie sięga po niestandardowe rozwiązania i jest otwarty na nowe pomysły, patrzy zawsze kilka ruchów do przodu i analizuje problem wielopłaszczyznowo. Analityczność jego umysłu i ekwilibrystyczne połączenie skłonności do ryzyka ze zdrowym rozsądkiem, przebojowość i siła charyzmy osadzona w spokoju charakteryzującym wielkiego drapieżnika zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie, szybko okazało się, że jesteśmy stworzeni z podobnego materiału i predestynowani do odważnych konceptów.

Przez wiele lat działania w branży, stworzone przez Przemka EtuiDrewniane.pl stało się liderem segmentu i oferuje obecnie największy wachlarz etui drewnianych, zarówno pod względem wzornictwa, jak również praktycznie 100-procentowego pokrycia dostępnych w Polsce modeli telefonów. Wśród setek gotowych wzorów można wybierać, a jeśli masz własny pomysł, możesz za dodatkową opłatą go zrealizować. Popatrzcie na przykładowe wzory ze stajni EtuiDrewniane.pl :


.... i sprawdźcie inne projekty: Wszystkie produkty dostępne na EtuiDrewniane.pl


Przemek sam jest od lat aktywny sportowo i outdoorowo, co jak sam przyznaje po pierwsze pozwala mu oczyścić umysł i głowę oraz zresetować się po tygodniu pracy, a po drugie wyrobiło w nim reżim treningowy znany tylko osobom regularnie uprawiającym sport, który przekłada się na zwiększoną motywację w pracy i dodaje sił w realizacji założonych celów. Otwartość na świat lasu była dla nas dodatkową, wspólną platformą porozumienia. :)

My też wiemy o zbawiennym wpływie zielonego na duszę i ciało oraz propagujemy pokonywanie własnych granic: wszelkie ograniczenia zaczynają się w Twojej głowie, tam jest koniec i początek wszystkiego; ciało zrobi to co mu umysł wyznaczy, chcecie się o tym przekonać? Wybierzcie się z nami na szkolenie, a nauczycie się nie tylko praktycznych umiejętności przetrwania, ale przede wszystkim zmienicie swój sposób postrzegania rzeczywistości, obiecujemy, że po weekendzie z nami będziesz odmieniony :) kto już się zaciekawił, zapraszamy!

Zobaczcie jeszcze na przykładzie projektu "Niedźwiedź" jak prezentują się faktury i kolorystyka drewna w 6-ciu odsłonach:Nie wahajcie się podarować sobie trochę odrobiny luksusu w najlepszym wydaniu, wspierając jednocześnie zacne inicjatywy ludzi o zielonych sercach. Zapraszamy! Etui z Niedźwiedziem kupisz TUTAJ ! Etui z Bushcraft Poland kupisz TUTAJ !

DobrySzlak.pl - blog prywatny Żbika ;)

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page