top of page

Nasi Partnerzy: Wyszukany Kadr

Zaktualizowano: 29 wrz 2022


Przedstawiamy Michała EM z Wyszukany Kadr, który robił dla nas reportaż z naszego szkolenia trekkingowego na Warmii. Niezwykle rzadko zdarzało nam się współpracować z tak profesjonalnym i dynamicznym fotografem i mówię to mając dużą skalę porównawczą :)

Poprzeczkę w zleceniu postawiliśmy bardzo wysoko, nasze wypady trekkingowe to dużo akcji, wiele osób do uchwycenia w dynamicznych sytuacjach, sporo emocji do utrwalenia i potężna piguła kondycyjna do przełknięcia :) Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych szkoleniach trekkingowych, poczytaj sobie dodatkowo na naszym blogu.

A teraz wyobraźcie sobie Michała jak biega ze sprzętem wciąż za, przed i obok grupy i ogarnia to swoim obiektywem, jest wyzwanie, prawda? A pamiętać należy, że Michał uczestniczył we wszystkich naszych aktywnościach przez cały weekend, więc oprócz kilku kilogramów sprzętu fotograficznego nosił na garbie, spanie, prowiant i wodę.

Naprawdę do dziś nie wiem Michał jak to zrobiłeś , że w zasadzie cały weekend byłeś we właściwym miejscu i czasie :)