top of page

Nasi Partnerzy: Wyszukany Kadr

Zaktualizowano: 29 wrz 2022


Przedstawiamy Michała EM z Wyszukany Kadr, który robił dla nas reportaż z naszego szkolenia trekkingowego na Warmii. Niezwykle rzadko zdarzało nam się współpracować z tak profesjonalnym i dynamicznym fotografem i mówię to mając dużą skalę porównawczą :)

Poprzeczkę w zleceniu postawiliśmy bardzo wysoko, nasze wypady trekkingowe to dużo akcji, wiele osób do uchwycenia w dynamicznych sytuacjach, sporo emocji do utrwalenia i potężna piguła kondycyjna do przełknięcia :) Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych szkoleniach trekkingowych, poczytaj sobie dodatkowo na naszym blogu.

A teraz wyobraźcie sobie Michała jak biega ze sprzętem wciąż za, przed i obok grupy i ogarnia to swoim obiektywem, jest wyzwanie, prawda? A pamiętać należy, że Michał uczestniczył we wszystkich naszych aktywnościach przez cały weekend, więc oprócz kilku kilogramów sprzętu fotograficznego nosił na garbie, spanie, prowiant i wodę.

Naprawdę do dziś nie wiem Michał jak to zrobiłeś , że w zasadzie cały weekend byłeś we właściwym miejscu i czasie :)

Przydało się na pewno Twoje doświadczenie w bieganiu po górach

Michał świetnie realizuje się też portretowo i doskonale oddaje charakter i emocje chwili

... jak również potrafi świetnie uchwycić charakterystyczne momenty

Jego praca w ten weekend wymagała również oswojenia się z niebezpiecznymi sytuacjami, nie każdy potrafiłby z takim spokojem pracować w pasiece z milionem pszczół, lub przedzierać przez zarośnięte bagniska

a dodatkowo mieć na tyle dużo fantazji, że stać by go było jeszcze na wysmakowane żarciki fotograficzne XD

Michał, było nam niesamowicie przyjemnie z Tobą współpracować i w każdej chwili możemy Cię polecić z czystym sumieniem! Tym bardziej, że oprócz pełnego warsztatu fotograficznego jesteś niezwykle kontaktowym człowiekiem i doskonale odbierasz intencje klienta. Świetnie oddałeś charakter naszego szkolenia i nasz styl spędzania czasu, jest to widoczne w każdym Twoim kadrze!

Zapraszamy Cię do nas za każdym razem jak znajdziesz wolny przelot w swoim gęstym kalendarzu!

zdjęcia dzięki uprzejmości m. in. Seweryn Bożek

DobrySzlak.pl - blog prywatny Żbika ;)

350 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page