top of page

SZKOLENIE Rozprza 5-7.03.2021 => Małpi Most

Zaktualizowano: 29 wrz 2022


Zanim doszło do popełnienia tak niezwykłego kadru jak ten powyżej, musiało upłynąć dużo czasu i wiele osób musiało się spotkać w jednym, czarodziejskim miejscu w okolicach Rozprzy. Uwielbiamy szkolenia w nowych miejscówkach, dla nas to urozmaicenie, dla stałych kursantów coś nowego a dla wszystkich dodatkowy element przystosowania się do nieznanych warunków lokalnych, czyli to na co stawiamy na naszych kursach najbardziej! Zdjęcie jest autorstwa Michała z Podążając za Kadrem. Więcej o Michale możecie poczytać tutaj. Mroźny, piątkowy wieczór zastał grupę śmiałków w okolicach powyższego Małpiego Mostu i po krótkim przeorganizowaniu ruszyliśmy w mrok w kierunku zaplanowanej miejscówki docelowej. Most pokonany w nocy dodatkowo próbował straszyć groźnym trzeszczeniem i złowieszczym bujaniem, ale zarówno tę, jak i inne przeszkody w postaci zamarzniętych rozlewisk pokonaliśmy dziarsko. A sam most potem, w ciągu dnia nie budził już takich emocji, choć dreszczyk na plecach pozostał ;)

Nasza miejscówka obozowa okazała się świetnie zabezpieczona przed wiatrem, a jednocześnie otwarta na wydmową polanę nieopodal, a okalający ją las dostarczył nam wszystko, czego potrzebowaliśmy przez weekend: schronienia, opału i wielu przyrodniczych ciekawostek.

Poranek powitał nas słonecznym "zerem" na skali termometru, a obfite śniadanie z elementami egzotycznymi (insekty żywe i podsmażane) dały nam kopa na cały dzień pełen zajęć.