top of page

Wyzwanie WaterTrekking - lato 2021 - #Packraft #Challenge

Wyzwanie lato, jesień, zima i wiosna.

Podczas tegorocznej letniej edycji, wzięło udział 12 osób, z czego 10 ukończyło wyzwanie w czasie od 6h:40min do 12h


***** Przed udziałem w wyzwaniu, polecamy dla własnego bezpieczeństwa, wziąć udział w naszym szkoleniu WaterTrekking, gdzie będziecie mieli okazję poznać sprzęt, oswoić się z nim, nauczyć się panować na packraftem a przede wszystkim, poznacie techniki spływu, nieuregulowanymi rzekami. https://www.lifetrip.pl/watertrekking


**** Pamiętajcie, że umiejętności przetrwania, to przede wszystkim dobra zabawa, poszerzająca nasze szanse radzenia sobie w nieoczekiwanych sytuacjach , jakie mogą spotkać nas każdego dnia. Miłego oglądania i do zobaczenia na jednym z naszych szkoleń a z pewnością poza szlakiem ;)
24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page